0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Ako si u nás vybrať svietidlo?

Klara

Radi by ste si u nás vybrali svietidlo, ale neviete si rady? Nevadí. Poradíme vám.

Možno to chce nový luster, možn skôr nejakú tú lampičku alebo peknú osvetlenú dekoráciu. Ale ako si teraz vlastne vybrať to, čo potrebujete? Niekedy to môže byť oriešok. To ale neplatí u nás.

Podľa čoho vyberať?

Základná otázka, ktorú by ste si mali pred výberom svietidla položiť je, aký typ svietidla by ste si radi zakúpili. V prvom rade si teda môžete zvoliť buď svietidlá vonkajšie alebo vnútorné.
null          null
Pri svietidlách interiérových je tu ďalšia rada rozdelení a vy si teraz môžete zvoliť z ponuky jednotlivých typov svietidiel, ktorými sú napríklad lustre, lampičky, stropné alebo bodové svietidlá. Samozrejme je tu tiež možnosť, že máte na svietidlo určité požiadavky a neradi by ste kvôli tomu museli rozkliknúť detail každého svietidla, len aby ste sa dozvedeli, či práve to svietidlo ich má. Pokiaľ teda napríklad viete, že potrebujete luster, stačí si rozkliknúť ponuku lustrov a následne si zakliknúť len vami požadované parametre. Môžete si tu zvoliť miestnosť, do ktorej svietidlo zaobstarávate, ďalej môžete zvoliť požadovaný materiál, ktorý na svietidle má byť. V prípade ak máte obmedzené priestory, môžete si vyfiltrovať tiež určitú výšku alebo šírku svietidla. Pokiaľ preferujete produkty len od určitých výrobcov, nemusíte prehľadávať náhodné lustre. Stačí si v parametroch zvoliť výhradne požadovaného výrobcu a výjde vám len ponuka vami zvolených výrobcov. Parametrov, ktoré si môžete navoliť, je tu ale omnoho viac. Filtrovať môžete napríklad tiež podľa rôznej funkcie, farby a podobne.
 
Možno nevyberáte jedno svietidlo, ale vybavujete celú určitú miestnosť. V tomto prípade si hneď v hlavnej ponuke stačí zvoliť priamo konkrétnu izbu, ktorú budete chcieť osvietiť a výjdu vám tu všetky svietidlá, ktoré sú práve do vami požadovaného priestoru vhodné. A to či už rôzne svietidlá hlavné, tak aj tie doplnkové. Tiež pokiaľ ste priaznivcami a zástancami len LED svietidiel, aj tu stačí hneď v hlavnej ponuke rozkliknúť len LED osvetlenie. Tu nájdete všemožné typy svietidiel, samozrejme všetky len s LED technológiou, ktorá je úsporná a v dnešnej dobe čím ďalej, tým viac vyhľadávaná.
 
Tiež v prípade, že ste sa rozhodli pre svietidlo vonkajšie, aj v tomto prípade stačí len rozkliknúť ich ponuku. Rovnako ako u tých vnútorných si môžete zaškrtnúť vami požadované parametre a vyberať len tie svietidlá, o ktoré máte záujem. Zbytočne sa vám tu nebudú pliesť tie, ktoré nie sú podľa vašich požiadaviek.
null 

U nás nájdete všetko!

Pokiaľ hľadáte viac ako svietidlá, s mnohým vám výjdeme v ústrety. Niektoré svietidlá potrebujú k fungovaniu žiarovky, iné napríklad batérie. Oboje môžete zakúpiť priamo u nás. Opäť si stačí otvoriť požadovanú kategóriu tovaru a ponuka všetkých možných typov vami požadovaného tovaru sa vám hneď zobrazí. Môžete si u nás tiež zaobstarať ďalší tovar ako len svietidlá. Nájdete u nás množstvo typov elektromateriálu. Od rôzných zásuviek až po hlásiče dymu alebo napríklad domové čísla.
 
Pokiaľ sa aj napriek tomu nemôžete dostať k tomu, čo potrebujete, cez zvolenie požadovanej kategórie, skúste jednoducho do vyhľadávača napísať, čo hľadáte. Ďalšiou možnosťou je osloviť priamo našich pracovníkov, ktorí vám so všetkým ochotne a radi pomôžu. Či už sa jedná o technickú radu alebo pomoc pri výbere, vždy vám poradí kompetentná osoba. Svoju otázku môžete smerovať buď na mail alebo telefonicky.
null 

Autor článku:

Klara
Klara Články, darkove_poukazy, Diskuze, Nahazovač, Objednávky / reklamace, Produkťák, Překladači, Recenzent, Speciální, Statické, Systemove_texty

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber