Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

AAA mikrotužkové batérie - Philips

Vendor 3
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Alkalické batérie AAA


Okrem množstva svetelných alternatív sa v našom e-shope stretnete aj s rôznymi inými produktami. Môžete u nás nakupovať rôzne malé elektrické spotrebiče, ale aj rôzne príslušenstvo ku svetlám. Napríklad také baterky, niektoré lampy, diaľkové ovládače na inteligentné osvetlenia potrebujú na svoj chod energiu. A vzhľadom na to, že nie sú pripojené k elektrine, je potreba bateriek. 


V rámci našej hlavnej ponuky zameranej na elektro, sme si pre vás pripravili aj selekciu pre rôzne AAA baterky. Tieto baterky sa bežne používajú v hračkách, fotoaparátoch, LED svietidlách, počítačových myškách, diaľkových ovládačoch a podobne. Uplatnenie pre batérie AAA nájdete v každodennom použití, pri energeticky nenáročných zariadeniach. V našej ponuke nájdete AAA batérie v rôznych balíkoch s 2, 4, 6, 10 alebo dokonca 12 batériami.


V prípade, že sa chcete vyhnúť neustálemu nakupovaniu nových batérií, odporúčame navštíviť našu kategóriu zameranú na nabíjačky na batérie ( kde sa nachádza napríklad aj LCD inteligentná nabíjačka batérií). Jednoducho si kúpite nabijateľné batérie AAA, s vysokým percentom udržateľnej kapacity aj po dlhšej dobe a máte to vyriešené! Nabíjačka nie je dobrým krokom iba z pohľadu financií, ale aj z pohľadu ekologického (náročná likvidácia batérií). Taktiež chceme pripomenúť, že použité, vybité batérie by ste nemali vyhadzovať do koša. Batéria AAA patrí do špeciálneho kontajnera na elektro odpad. 

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i