Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 870 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Porovnať
Levy banner
Pravý banner
Kategórie

LED Reflektory so senzorom

Nemazat

Tovar je ihneď na odoslanieTovar môžete vrátiť do 14 dní

  • Dostupnosť
Led reflektor so senzorom
 
LED reflektor s čidlom je možné použiť všade tam, kde chceme zvýrazniť alebo osvetliť miestnosti, kancelárie, obchody, izby. Jeho malá veľkosť umožňuje namontovať ho prakticky kdekoľvek.
Vonkajší LED reflektory sú vhodné pre osvetlenie fasád, stavieb, reklamných plôch atď. Vonkajší led reflektor s čidlom môže byť rozsvietený stále alebo mať zabudované pohybové čidlo. A prečo by ste mali používať LED reflektory s čidlom pohybu? 10 krát menšia spotreba elektrickej energie.
LED reflektor s pohybovým čidlom je jedno z najefektívnejších a najmenej náročných na elektrickú energiu. LED reflektory s čidlom pohybu sú vhodnou náhradou halogénových svietidiel. Solárny LED reflektor s čidlom je najnovšia globálna osvetlovacia technika šetrná k životnému prostrediu.
Výhodou LED reflektorov s pohybovým čidlom je dlhá životnosť až 60.000 hodín, úspora el. energie až 60%, okamžitý štart svetla, odolnosť proti teplotným výkyvom. Solárne LED reflektory sú vhodné na osvetlenie vonkajších areálov, vjazdov, parkovísk, budov a osvetlenie záhrady. Mnohé využitia majú tiež LED reflektory s PIR čidlom. PIR pohybový senzor slúži k regulácií času zopnutia a je citlivý na okolité svetlo.  
LED reflektory majú neobmedzený počet farebných kombinácií. Dokážete pomocou nich naštartovať farebné scénare presne podľa momentálnej nálady a potreby. Medzi najpoužívanejšie farebné reflektory patrí LED reflektor s červeným svetlom. 

© 2016 Svet-svietidiel.sk