Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 870 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Magazín

Ako prepojiť LED pásiky

Ako prepojiť LED pásiky

Ak chceme vo svojej domácnosti inštalovať LED pásiky skutočne ako profesionáli, je ideálne aplikovať ich tzv. "Na mieru" danému priestoru, aby bol výsledný efekt jednoducho dokonalý. V tomto prípade sa nevyhneme ich strihaniu a spojovaniu do požadovanej dĺžky a tvaru. LED pásiky je možné strihať aj obyčajnými nožnicami na vyznačených miestach, kde sú medené plôšky.


Ako vybrať LED pásik

Ako vybrať LED pásik

LED pásiky možno právom nazvať hitom dnešnej doby v osvetľovaní. Neexistuje snáď miesto, ktoré by nám nepomohli rozžiariť a diametrálne zmeniť jeho charakter jediným jednoduchým krokom. LED osvetlenie dokáže dodať priestoru luxusný vzhľad, výrazný moderný nádych, či excelentné svetelné efekty. Existuje ich však celá rada a môže byť zložité rozhodnúť sa, ktorý je práve pre vás ten správny. Stačí sa ale držať niekoľkých našich rád a nemôžete s výberom vhodného LED pásku šliapnuť vedľa.


Predĺžená záruka 3 roky

Predĺžená záruka 3 roky

Poznáme to všetci - kúpime si perfektnú vec a tá ako keby presne vedela, že práve dnes, je ten výnimočný deň, kedy sa nesmie pokaziť. 2 roky od nákupu. Ale zajtra už môže. Jednoducho zhasne a už sa nerozsvieti. A čo teraz?


Rozsvieťte si Valentína

Rozsvieťte si Valentína

Radi by ste tento rok obdarovali svoju drahú polovičku nejakým neobvyklým, ale zároveň vkusným a praktickým darčekom? Pre tento výnimočný deň máme pre vás niekoľko skvelých tipov!


Podhľadové svietidlá a ich uplatnenie

Podhľadové svietidlá a ich uplatnenie

Podhľadové svietidlá nie sú určené len k bežnému osvetleniu miestností. Keď sú starostlivo a premyslene umiestnené, vedia doslova premeniť charakter miestnosti. Nápadité využitie podhľadových svetiel dokáže vykúzliť pocit luxusného vzdušného priestoru prakticky kdekoľvek v byte.


Hlasujte za nás v súťaži SHOPROKU 2016

Hlasujte za nás v súťaži SHOPROKU 2016

1.1.2017 Magazín

Boli ste s našimi službami spokojný a chcete nám to dať najavo? Hlasujte za nás v prestížnej súťaži.


Prianie do roku 2017

Prianie do roku 2017

Radi by sme vám popriali úspešný rok 2017 plný zdravia, šťastia a lásky.


Januárový výpredaj

Januárový výpredaj

Ak ste pred Vianocami prepásli akciu ako je Black Friday, nezúfajte. Nebola to posledná šanca na výhodný nákup. Stačí si trochu počkať. Povianočné výpredaje v našom e-shope svet-svietidiel sú už tu!


Prianie pekných sviatkov vianočných

Prianie pekných sviatkov vianočných

Krásne Vianoce a šťastný nový rok praje tím Svet-svietidiel.sk


Možnosť výmeny nevhodného darčeka

Možnosť výmeny nevhodného darčeka

Obávate sa, že sa pod stromčekom zídu tri rovnaké darčeky? Alebo, že sa so svojím výberom netrafíte do vkusu a darček sa nebude páčiť? S nákupom vianočných darčekov v našom e-shope svet-svietidiel.sk táto starosť úplne odpadá. Bez obáv si u nás vyberte darček pre svojich blízkych. Všetky nevhodné darčeky môžete v našom e-shope bez ťažkostí vymeniť za tie správne, alebo ľahko vrátiť.


Naskladnili jsme nový vianoční tovar

Naskladnili jsme nový vianoční tovar

Adventná doba je už v plnom prúde a za dverami na nás čakajú tie najočakávanejšie zimné dni. Prichádzajú Vianoce - sviatky svetla. Pripravte sa na tieto sviatočné dni a doprajte svojmu domovu krásnu vianočnú atmosféru. V našom eshope sme na to plne pripravení a ponúkame vám pestrú kolekciu vianočných svetelných dekorácií.


Svietidlá pod stromček

Svietidlá pod stromček

Riešite darčeky až na poslednú chvíľu? Nebojte, s nami budete mať aj tak pod stromčekom kopec darčekov. Vyberajte tovar, ktorý je skladom a objednajte najneskôr 20. 12. 2016 do 16:00 hod. Odporúčame platbu dobierkou alebo kartou online.


© 2016 Svet-svietidiel.sk