Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 870 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Magazín

Mamičkám ku Dňu matiek

Mamičkám ku Dňu matiek

Oslávme dnes tie, ktoré nám život dali, aby prirodzenosť a poslanie života svojho naplnili...


Veľkonočná zľavová nádielka

Veľkonočná zľavová nádielka

Využite v období od 13. 4. 2017 do 18. 4. 2017 zľavovú poukážku na 4 € na celý nákup.


Vrátenie tovaru v 14 dňovej lehote

Vrátenie tovaru v 14 dňovej lehote

Uvedomujeme si, že nákupy cez e-shopy môžu niekedy sprevádzať určité strasti v prípade vrátenia, výmeny alebo reklamácie tovaru. Snažíme sa vám preto tieto záležitosti maximálne uľahčiť.


Solárne svietidla

Solárne svietidla

Pokiaľ by ste chceli decentné, ale napriek tomu efektívne osvetlenie vášho domu a záhrady, ale ste ochotní investovať len do samotného obstarania svietidiel, niet už do nákladov spojených s ich prevádzkou, kúpte si solárne svietidlá.


Pätica svetelných zdrojov

Pätica svetelných zdrojov

Existuje mnoho druhov a typov osvetlenia, svietidiel a samozrejme aj svetelných zdrojov. Akonáhle si na základe dôležitých vlastností a parametrov vyberiete vhodnú žiarovku, ďalším nemenej dôležitým kritériom u žiarovky je výber vhodnej pätice, ktorá sa musí zhodovať s daným svietidlom.


Všetko najlepšie ženy

Všetko najlepšie ženy

Na deň 8.3. pripadne sviatok, ktorý už len vďaka svojej dlhoročnej tradícii nemožno opomenúť. MDŽ, ako sa v skratke označuje, je deň venovaný všetkým ženám a je tak naporúdzi dopriať im niečo výnimočné!


Ako prepojiť LED pásiky

Ako prepojiť LED pásiky

Ak chceme vo svojej domácnosti inštalovať LED pásiky skutočne ako profesionáli, je ideálne aplikovať ich tzv. "Na mieru" danému priestoru, aby bol výsledný efekt jednoducho dokonalý. V tomto prípade sa nevyhneme ich strihaniu a spojovaniu do požadovanej dĺžky a tvaru. LED pásiky je možné strihať aj obyčajnými nožnicami na vyznačených miestach, kde sú medené plôšky.


Ako vybrať LED pásik

Ako vybrať LED pásik

LED pásiky možno právom nazvať hitom dnešnej doby v osvetľovaní. Neexistuje snáď miesto, ktoré by nám nepomohli rozžiariť a diametrálne zmeniť jeho charakter jediným jednoduchým krokom. LED osvetlenie dokáže dodať priestoru luxusný vzhľad, výrazný moderný nádych, či excelentné svetelné efekty. Existuje ich však celá rada a môže byť zložité rozhodnúť sa, ktorý je práve pre vás ten správny. Stačí sa ale držať niekoľkých našich rád a nemôžete s výberom vhodného LED pásku šliapnuť vedľa.


Predĺžená záruka 3 roky

Predĺžená záruka 3 roky

Poznáme to všetci - kúpime si perfektnú vec a tá ako keby presne vedela, že práve dnes, je ten výnimočný deň, kedy sa nesmie pokaziť. 2 roky od nákupu. Ale zajtra už môže. Jednoducho zhasne a už sa nerozsvieti. A čo teraz?


Rozsvieťte si Valentína

Rozsvieťte si Valentína

Radi by ste tento rok obdarovali svoju drahú polovičku nejakým neobvyklým, ale zároveň vkusným a praktickým darčekom? Pre tento výnimočný deň máme pre vás niekoľko skvelých tipov!


Podhľadové svietidlá a ich uplatnenie

Podhľadové svietidlá a ich uplatnenie

Podhľadové svietidlá nie sú určené len k bežnému osvetleniu miestností. Keď sú starostlivo a premyslene umiestnené, vedia doslova premeniť charakter miestnosti. Nápadité využitie podhľadových svetiel dokáže vykúzliť pocit luxusného vzdušného priestoru prakticky kdekoľvek v byte.


Hlasujte za nás v súťaži SHOPROKU 2016

Hlasujte za nás v súťaži SHOPROKU 2016

1.1.2017 Magazín

Boli ste s našimi službami spokojný a chcete nám to dať najavo? Hlasujte za nás v prestížnej súťaži.


© 2016 Svet-svietidiel.sk