0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Vianočné osvetlenie

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Nechávate každý rok všetko na poslednú chvíľu? Urobte to tento rok inak a myslite na Vianoce už teraz!

Rok sa opäť s rokom zišiel a už je to zase tu. Všade v obchodoch vidíte vianočné dekorácie a až teraz si uvedomíte, že Vianoce sú opäť skoro za dverami. Ešte je ale stále dosť času na to, aby ste si včas nakúpili, čo potrebujete. Vianoce sú aj o tom vyzdobiť si dom rôznymi dekoráciami a hlavne rôznymi svetielkami. Vianočné svetlá sú podstatnou súčasťou Vianoc ako v interiéri, tak aj vonku.
null 

Osvetlenie vianočného stromčeka

Snáď jednou z najpodstatnejších vecí na Vianoce je vianočný stromček. Bez neho si Vianoce ani nedokážeme predstaviť. Okrem rôznych ozdôb a čokoládovej kolekcie je potrebné myslieť predovšetkým na vianočné osvetlenie na stromček, bez ktorého by to nebolo ono. Je to asi najdôležitejšia vec, ktorú pri stromčeku riešite. To, ako bude stromček v tme svietiť, záleží len na správnom výbere svetielok. Naviac, pokiaľ si doma zdobíte stromček umelý a zistili ste, že už dosluhuje, tak aj tento umelý vianočný stromček u nás zoženiete. 
null 

Vianočné svetlá na dom a do interiéru

Ďaľšie, čo každý počas Vianoc rieši je, aby bol dom dobre viditeľný a výrazný aj z vonkajšej strany. Pre tieto účely môžete použiť rôzne vianočné svetielka do okien alebo vianočné svietniky, ktoré vám budú plniť dekoračnú funkciu nielen zvonku, kde si ho za oknami určite každý všimne, ale dodá krásnu vianočnú atmosféru aj vám vo vnútri.
null
Aby dom ešte viac vynikol, mali by ste ho osvetliť nielen zvnútra, ale aj zvonku. Okrem svetielok do interiéru budete potrebovať tiež vianočné vonkajšie osvetlenie, s ktorým váš dom už nikto neprehliadne. Zaujímavo môže vypadať napríklad vianočné osvetlenie – cencúle alebo vianočné vonkajšie osvetlenie padajúci sneh, ktoré docielite rôznymi svetelnými reťazami. Umiestniť ich môžete rôzne okolo domu. Keď naviac ešte osvetlíte napríklad rôzne stromčeky alebo kry, ktoré pred domom máte, navodí vám tento celok úžasnú vianočnú atmosféru, ktorá sa len tak neopozerá.
null 
Aby ste nemuseli dlho rozmýšľať, kam môžete alebo nemôžete svetielka alebo stromček umiestniť, aby bola v blízkosti elektrická zásuvka, môžete si zaobstarať vianočné osvetlenie na batérie. K tomu elektrinu nepotrebujete a úplne vám bude stačiť ako zdroj obyčajná batéria, ktorú u nás tiež môžete zakúpiť.
Veľmi obľúbené a zaujímavé je tiež vianočné LED osvetlenie. Tieto LED svetielka a rôzne svetelné dekorácie nájdete v ponuke ako pre vnútorné, tak aj pre vonkajšie použitie.
Na nič už teda nečakajte a začnite premýšľať o vašej vianočnej výzdobe už teraz, pokiaľ máte ešte nejaký čas. Vo fantázii sa medze nekladú. Urobte teda radosť sebe aj svojim blízkym a vyčarujte si krásné a veselé Vánoce.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.