Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Stropné ventilátory

Dátum: 11.6.2014

Je vám príliš teplo? Okabáťte leto pomocou stropných ventilátorov GLOBO či LUXERA.

Je vám príliš teplo? Okabáťte leto pomocou stropných ventilátorov GLOBO či LUXERA.

Leto sa nezadržateľne blíži as ním aj horúce letné dni, v ktorých sa nedá pomaly ani nadýchnuť. A v kanceláriách či doma je to často ešte horšie ako vonku. Poznáte to? Potom to skúste tento rok inak a vyskúšajte novo zaradené ventilátory GLOBO a LUXERA.
 
Stropné ventilátory sú dvojakého typu. So svetlom a bez svetla. Ak chcete ventilátor využívať len ako pomocníka proti horúčave, potom pre vás bude zrejme ventilátor bez svetla. Ak ale ventilátor nahradí centrálne svietidlo, potom určite siahnite po tom so svetlom
 
Veľká časť ventilátorov disponuje meniteľným vzhľadom. To znamená, že majú obojstranné lopatky. Chvíľu tak môžete mať ventilátor hnedej farby a chvíľu zase napríklad čiernej. Záleží len na vašom vkuse. Ďalším veľmi príjemným vylepšením je ovládanie pomocou diaľkového ovládača. Vďaka tomu môžete voliť z troch rôznych režimov chodu ventilátorov. Avšak nie všetky ventilátory majú ako súčasťou balenia aj ovládač. Venujte preto prosím pozornosť tejto informácii, a ak vám nebude stačiť klasický vypínač, môžete si diaľkové ovládanie dokúpiť.
 
Stropný ventilátor je vítaným spoločníkom ako v kuchyni, obývačke, tak aj v spálni.


 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.