Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Veľký výpredaj

Veľký zimný výpredaj práve prebieha!

V sekcii Výprodej nájdete zľavy až 70 %! Vyberať si tu môžete od žiaroviek cez svietidlá nástenné, stropné, podhľadové či bodové, až po interiérové svietidlá vhodné do kúpeľnekuchyneobývačky alebo detskej izby, rovnako tak rôzne lampy, lampičky i iné dekoratívne svietidlá vrátane svietidiel s LED technológiou alebo svietidiel vhodných do exteriéru. Výber je skutočne bohatý, niektoré ponuky sú však už omedzené skladovými zásobami, neváhajte teda a nazrite do sekcie Posledný kus, kde pre seba teraz môžete získať obľúbené kúsky za veľmi priaznivé ceny. Za zmienku určite stoja i Výhodné sady svietidiel, kde si môžete pozrieť a zakúpiť hlavne sady kvalitných žiaroviekpodhľadových a bodových svietidiel, ale i solárne svietidlá a rôzné iné.

O novinkách vo svete svietidiel a osvetlenia a ich výhodnom nákupe sa môžete presvedčiť v celkom novej sekcii 
Zimné novinky, kde môžete vyberať napríklad z obľúbených stmievateľných žiaroviek ďalej z luxusných designových svietidiel v podobe stolných lampičiek a lustrov, v nemalom zastúpení tu nájdete i praktické schodišťové osvetlenie či rôzne podhľadové svietidlá a iné …

Zľavy a rôzné iné akciee sú však v nemalej miere k nájdeniu naprieč celkovou ponukou našeho e-shopu, neváhajte ich tak využiť ku kompletnému vybaveniu interiéru i exteriéru vašeho obydlia.
… pretože krásnych svietidiel a kvalitného osvetlenia nie je nikdy dosť. :-)
 
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.