Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Teraz frčia retro lustre

Dátum: 8.9.2015

Páči sa Vám retro štýl a chcete v tomto duchu mať doma osvetlenie? Pripravili sme pre Vás výber retro lustrov vhodných do kuchyne a obývacej izby.

Páči sa Vám retro štýl a chcete mať v tomto duchu doma aj osvetlenie? Pripravili sme pre Vás výber retro lustrov vhodných do kuchyne a obývacej izby. 

Retro luster do spálne VictoriaRetro lustre vo viacerých farbách

Vždy keď príde reč na vkus a design, začínajú vášnivé debaty. A rovnako je to aj u stanovenia: čo je presne retro štýl? pre niekoho návrat do šesťdesiatych rokov, pre iného do dôb socializmu alebo napríklad Prvej republiky. 
 
Napriek tomu ale pár charakteristík je pre retro osvetlenie typické: väčšie množstvo používaných farieb, zaoblené alebo naopak hranaté tvary a z materiálov prevažujú kovy v rôznych povrchových úpravách a tiež drevo a textil. Konkrétnejšie povedané do interiérov, v ktorých sa hojne vyskytuje drevo a keramika, je možné odporučiť napríklad retro lustre z kolekcie Hakon a Janne, pre novostavby v pastelových farbách zase závesné svietidlá Vintage od značky Eglo. 

Nechajte sa inšpirovať našimi fotografiami a výberom tých najžiadanejších retro lustrov v našej ponuke (viď nižšie) a veríme, že Váš retro interiér bude krásne ladiť. 

Retro lustre do kuchyneRetro lustre do kuchyne Var

Retro osvetlenie

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.