0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Teraz frčia retro lustre

Nina

Páči sa Vám retro štýl a chcete v tomto duchu mať doma osvetlenie? Pripravili sme pre Vás výber retro lustrov vhodných do kuchyne a obývacej izby.

Páči sa Vám retro štýl a chcete mať v tomto duchu doma aj osvetlenie? Pripravili sme pre Vás výber retro lustrov vhodných do kuchyne a obývacej izby. 

Retro luster do spálne VictoriaRetro lustre vo viacerých farbách

Vždy keď príde reč na vkus a design, začínajú vášnivé debaty. A rovnako je to aj u stanovenia: čo je presne retro štýl? pre niekoho návrat do šesťdesiatych rokov, pre iného do dôb socializmu alebo napríklad Prvej republiky. 
 
Napriek tomu ale pár charakteristík je pre retro osvetlenie typické: väčšie množstvo používaných farieb, zaoblené alebo naopak hranaté tvary a z materiálov prevažujú kovy v rôznych povrchových úpravách a tiež drevo a textil. Konkrétnejšie povedané do interiérov, v ktorých sa hojne vyskytuje drevo a keramika, je možné odporučiť napríklad retro lustre z kolekcie Hakon a Janne, pre novostavby v pastelových farbách zase závesné svietidlá Vintage od značky Eglo. 

Nechajte sa inšpirovať našimi fotografiami a výberom tých najžiadanejších retro lustrov v našej ponuke (viď nižšie) a veríme, že Váš retro interiér bude krásne ladiť. 

Retro lustre do kuchyneRetro lustre do kuchyne Var

Retro osvetlenie

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.