Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Solárne svietidlá na chatu i pod stan

Leto, prázdniny a vytúžený oddych v podobe dovolenky sa rýchlo blíži a ak patríte k milovníkom kempingu, táborenia, chatárčenia a celkovo pobytu v prírode, iste viete, že je potrebné myslieť aj na nočný život, ktorý za teplých letných dní poskytuje mnoho aktivít a zábavy. Pripravte sa teda dôkladne a nezabudnite na výber vhodného a zodpovedajúceho osvetlenia, ktoré pri týchto príležitostiach isto oceníte.

Čas pre nové technológie alebo štýlovo i do prírody

Máte chatku či karavan, bez zdroja elektrickej energie, alebo by ste radi do budúcna ušetrili, ako peniaze, tak životné prostredie? Ste priaznivci stanovania, ale nechce sa vám, a to nielen z hľadiska bezpečnosti, za tmy zapaľovať sviečky, používať petrolejovú lampu či baterku? Potom tu pre vás máme modernú, praktickú a šikovnú záležitosť v podobe prenosnej LED solárnej lucerny LIFE LIGHT HOME, či LED solárnu sadu svietidiel LIFE LIGHT HOME, ktoré máme teraz do vypredania zásob v ponuke.

Vďaka solárnemu panelu a dobíjaciemu akumulátoru nepotrebujete žiadne sieťové pripojenie (viac o solárnych svietidlách nájdete tu), nabité svietidlá vám môžu svietiť až 20 hodín a ich svetlo je 10x jasnejšie, ako svetlo klasickej petrolejovej lampy, pričom máte možnosť nastavenia intenzity jasu, a to v troch úrovniach.
Výhodou vyššie uvedených svietidiel je tiež zabudovaný USB port, v dnešnej dobe takmer nepostrádateľná vec, vďaka ktorému si môžete kdekoľvek bez problémov nabiť svoj mobil či tablet. V balení je aj potrebný USB kábel.

Očividne, svietiť už dnes, vďaka slnečnej energii, môžete kvalitne, bezpečne a zároveň aj ekologicky. Užite si tak bezstarostnú dovolenku a my vám k tomu ešte navrch poprajeme len samé svetlom a slnkom zaliate dni.
 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.