0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Solárne svietidlá na chatu i pod stan

Nina

Leto, prázdniny a vytúžený oddych v podobe dovolenky sa rýchlo blíži a ak patríte k milovníkom kempingu, táborenia, chatárčenia a celkovo pobytu v prírode, iste viete, že je potrebné myslieť aj na nočný život, ktorý za teplých letných dní poskytuje mnoho aktivít a zábavy. Pripravte sa teda dôkladne a nezabudnite na výber vhodného a zodpovedajúceho osvetlenia, ktoré pri týchto príležitostiach isto oceníte.

Čas pre nové technológie alebo štýlovo i do prírody

Máte chatku či karavan, bez zdroja elektrickej energie, alebo by ste radi do budúcna ušetrili, ako peniaze, tak životné prostredie? Ste priaznivci stanovania, ale nechce sa vám, a to nielen z hľadiska bezpečnosti, za tmy zapaľovať sviečky, používať petrolejovú lampu či baterku? Potom tu pre vás máme modernú, praktickú a šikovnú záležitosť v podobe prenosnej LED solárnej lucerny LIFE LIGHT HOME, či LED solárnu sadu svietidiel LIFE LIGHT HOME, ktoré máme teraz do vypredania zásob v ponuke.

Vďaka solárnemu panelu a dobíjaciemu akumulátoru nepotrebujete žiadne sieťové pripojenie (viac o solárnych svietidlách nájdete tu), nabité svietidlá vám môžu svietiť až 20 hodín a ich svetlo je 10x jasnejšie, ako svetlo klasickej petrolejovej lampy, pričom máte možnosť nastavenia intenzity jasu, a to v troch úrovniach.
Výhodou vyššie uvedených svietidiel je tiež zabudovaný USB port, v dnešnej dobe takmer nepostrádateľná vec, vďaka ktorému si môžete kdekoľvek bez problémov nabiť svoj mobil či tablet. V balení je aj potrebný USB kábel.

Očividne, svietiť už dnes, vďaka slnečnej energii, môžete kvalitne, bezpečne a zároveň aj ekologicky. Užite si tak bezstarostnú dovolenku a my vám k tomu ešte navrch poprajeme len samé svetlom a slnkom zaliate dni.
 
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.