0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Pripravte sa na jar!

Nina

Po zime vždy netrpezlivo očakávaná jar, slniečko a príjemné oteplenie sú takmer za dverami, záhrady sa opäť zazelenajú, rozkvitnú a jarné úpravy na seba nenechajú dlho čakať. Exteriér tak pri tejto príležitosti môžete vylepšiť, inovovať alebo zdokonaliť a my vám poradíme, ako to čo najlepšie dosiahnuť pomocou vonkajšieho osvetlenia.

Posvietili ste si na všetko?

Ak máte pocit, že váš dom a jeho okolie sú za tmy nedostatočne osvetlené alebo záhrade chýba nejaký zaujímavý prvok k oživeniu, nezúfajte. Tieto nedostatky vám pomôže vyriešiť vhodne zvolené vonkajšie osvetlenie, ktoré okrem stránky praktickej a dekoratívnej môže zastať aj funkciu bezpečnostnú. Záleží len na vašich predstavách, očakávaniach a umiestnenia daného svietidla.

Kam a aký typ svietidla zvoliť?

Na príjazdovú cestu sa môžu hodiť nájazdové svietidlá. K bránke domu, či vchodovým dverám zase svietidlá nástenné, k osvetleniu chodníčka napríklad stojacie lampy alebo solárne svietidlá. Altánok môže zdobiť dekoračná závesná lampa či luster.
Efektne posvietiť na jazierka alebo rôzne predmety a plochy, na ktoré chcete za tmy upozorniť, zvýrazniť ich alebo sa nimi proste len sami pokochať, pomôžu reflektory a bodové svietidlá.
Vyberať tak môžete zo širokej ponuky klasických, solárnych a LED svietidiel. Nezabudnite však aj na výber vhodného svetelného zdroja.

Šikovne umiestnené osvetlenie dokáže divy a z vašej záhrady môže byť razom aj za tmy hotový raj a pastva pre oči. Vaše dielo si potom môžete užívať nielen vy, ale aj vaše okolie.
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.