0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Plast, drevo, kov, ale nielen to. Priaznivci každého materiálu si vyberú to pravé!

Nina

Rozhodli ste sa, že si konečne kúpite nové svietidlo a je pre vás dôležitý materiál? Pokiaľ áno, tu ste na správnom mieste.

Niektorí z vás si vyberajú svietidlo hlavne podľa vzhľadu. Pre mnohých z vás, ale môže hrať prim predovšetkým materiál. Pokiaľ ste práve z tých, pre ktorých je materiál dôležitým kritériom pre výber svietidla, budete potešení. V našej ponuke totiž nájdete mnoho svietidiel, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov. Na výber ich je dosť, takže sa nemusíte báť, že práve váš obľúbený materiál na našich svietidlách nenájdete. 

Obľúbené sklo a kov

Jedným z najviac využívaných materiálov pri výrobe svietidiel je bezpochýb kov alebo sklo. Využívajú sa pri výrobe lustrov, rôznych stropných alebo nástenných svietidiel, ale samozrejme nielen práve u tých. S týmito materiálmi sa stretávate tiež na rôznych stolných aj stojacích lampách a tiež na vonkajších svietidlách. Dá sa povedať, že práve kov a sklo je taká zlatá klasika, ktorá sa neomrzí a ktorá snáď na žiadnom type svietidla nenapácha škodu. Pokiaľ hľadáte len tienidlo, práve zo skla ich tu nájdete tiež veľké množstvo. Ak by ste ale radi sklo, ale trochu neobyčajné, mnoho svietidiel je v prevedení alabastrového skla, ktoré vyzerá rovnako veľmi vkusne.

Často vyhľadávané plastové svietidlá

V prípade ak svietidlo zo skla nie je to, čo hľadáte práve vy, čo tak napríklad svietidlo plastové? Plast je v dnešnej dobe jedným z veľmi žiadaných materiálov, čo sa svietidiel týka. S plastom sa snáď najčastejšie stretnete pri rôznych stropných svietidlách. Tiež rôzne kuchynské lustre, najčastejšie tie sťahovacie, sú vyrobené práve z plastu. Ich veľkou výhodou je, že sú veľmi ľahké, teda aj v starších domoch, kde by strop už ťažký sklenený luster nemusel uniesť, budú výborným variantom. Z plastu si u nás môžete tiež zaobstarať aj rôzne madlá k lustrom. Nemusíte tak kupovať celé svietidlo.

Prírodný vzhľad dodá drevo alebo textil

Milovníci prírodných materiálov budú určite jásať. Do popredia sa dostávajú totižto svietidlá drevené, ktoré dodajú celej miestnosti jedinečný prírodný dizajn. Rovnako je tomu tak tiež pri textile, ktorý je veľmi obľúbený. Textil je tiež veľmi ľahký, čo sa váhy týka. Nájdete ho tu v rôznych farbách a tiež s prekrásnymi kvetinovými vzormi. Aj tu je možné si zaobstarať tiež samostatné tienidlá.
     

Jedinečný vzhľad dodá vašej domácnosti vitráž

Vitráž je špeciálna technika, ktorá spočívá v spájaní rôznych farebných sklíčok, ktoré tvoria krásny celok. Vo vitráži tu nájdete rôzne lustre alebo stropné svietidlá, nástenné alebo stojacie lampy. Môžete tak v tomto štýle kombinovať všetky svietidlá. Vitrážové svietidlá sú naozaj neobyčajné.
null     null

Honosný krištáľ je dominantou celej miestnosti

Všetok nábytok máte doma v honosnejšom štýle a premýšľate, aké teraz zaobstarať svietidlá? K honosnejšiemu nábytku jedine krištáľové svietidlá. Krištáľ je veľmi vkusný a moc zaujímavý materiál, ktorý bude tvoriť veľkú bodku za celým vašim dizajnom. Opäť je tu možnosť kombinovať rôzne svietidlá, aby vám všetko perfektne ladilo.

Ďalšie materiály na svietidlách

Na našich svietidlách nájdete použité tiež rôzne ďalšie materiály. Stretnete sa tu tiež napríklad s gumou, betónom, keramikou, papierom alebo kožou. Výnimkou nie sú ani rôzne solné lampy, na ktoré je použitá práve soľ.
  
Na našich svietidlách nájdete skrátka veľké množstvo rôznych materiálov, z ktorých si určite vyberie každý z vás.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber