Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Osvetlenie značky Eglo

Dátum: 22.2.2013

Náš internetový obchod www.svet-svietidiel.sk ponúka širokú a rozmanitú škálu ponuky svietidiel a to nielen našej značky Prezent a LUXERA ale aj iných výrobcov, jedným z nich je EGLO.Rakúska značka svietidiel - EGLO ponúka ako krásny dizajn tak aj kvalitu svietidiel za prijateľné a veľmi priaznivé ceny.

So svietidlami EGLO si môžete osvetliť ako interiérové​​, tak aj vonkajšie priestory okolo domu.
Svietidlá mnohokrát robená v sériách tak, aby bolo možné na kombinovať rovnaký dizajn svietidiel napríklad luster spolu s nástennými svietidlami či lampami.

Samozrejme aj priestory okolo domu, ako záhrady, garáže, vonkajšie posedenie pod vyžadujú svoje náležité vonkajšie osvetlenie. Dom tak z vonku vyzerá inak, veselšie a nápaditěji.

Ak zháňate vonkajšie osvetlenie skôr dekoratívneho charakteru, potom sú najvhodnejšie voľbou solárne svietidlá od výrobcu EGLO. Solárne osvetlenie je najčastejšie vyrábané akosolárne záhradné lampa. Môžu mať rôzny dizajn a to ako klasické lampy, tak i rôznych trpaslíkov, zvieratiek, kvietkov apod. Vďaka solárnemu osvetlenie môže Vaša záhrada vyzerať príjemnejšie a rozprávkovo.

Neváhajte a urobte si čas pre výber svietidiel podľa Vášho vkusu.


                                                

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.