Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Osvetlenie obchodov

Osvetlenie domácností je dnes už samozrejmosťou. Ale čo také osvetlenie rôznych obchodov a podobných komerčných priestorov?

Čo sa týka osvetlenia obchodov a podobných priestorov, je naozaj veľmi dôležité ich nepodceňovať. Pokiaľ tovar, ktorý predávate, budete mať správne osvetlený, môžete tým zvýšiť predaj a naopak. Pokiaľ použijete zlé svietidlo, môže to na tovar vrhať zlé svetlo, tovar potom nemusí vypadať čerstvo a zákazníci oň pochopiteľne nebudú mať taký záujem.

Osvetlenie v potravinárstve

U potravín je potrebné na osvetlenie klásť naozaj veľký dôraz. V obchodoch, kde sa predáva tovar u rôznych potravinárskych pultov, kde musí byť zvýraznená čerstvosť, naozaj nepostačí len hlavné centrálne osvetlenie celého obchodu. Je skutečne vidieť rozdiel, pokiaľ použijete aj svietidlá zvlášť priamo k týmto jednotlivým úsekom. Je naozaj nevhodné použiť u rôznych mäsových výrobkov teplé biele svetlo. Tu je najlepšie použíť rôzne žiarivkové svietidlá, ale so studeným bielym svetlom. U rôznych sladkostí sa používa naopak svetlo teplejšie. Vhodné sú tiež rôzne podhľadové svietidlá, s ktorými potraviny tiež vyniknú. V cukrárňach, kde sa vyrábajú rôzne zákusky či torty a podobne, budete určite chcieť, aby aj najmenší detail a lesk vynikol, je taktiež vhodné zvoliť osvetlenie, ktoré bude špeciálne umiestnené priamo pri pulte. Sladkosti tak budú krásne zvýraznené a zákazníkovi budú oveľa viac lahodiť oku.  
null 

Osvetlenie ďaľších obchodov a obchodíkov

Samozrejme nielen potraviny je vhodné správne osvetliť. Napríklad pri šperkoch je práve faktor správneho osvetlenia rozhodujúci pre celý predaj. Je potrebné, aby bola aj najmenšia vitrínka so šperkami či hodinkami dobre a kvalitne osvetlená. Pokiaľ by na niektoré kúsky svietidlo slabo alebo nedostatočne svietilo, zákazník si tovar nemusí všimnúť alebo ho natoľko nezaujme. Môžete tu použiť taktiež rôzne podhľadové svietidlá, žiarivky či napríklad rôzne LED svietidlá, ktoré rovnako nie sú na prevádzku tak veľmi nákladné. Veľmi vhodnou variantou sú tiež rôzne reflektorové svietidlá, ktoré dajú vyniknúť každému detailu. Okrem osvetlenia priamo k jednotlivému tovaru, je samozrejme potrebné mať aj centrálne osvetlenie v podobe rôznych žiariviek či rôznych lustrov. Všetko záleží tiež na type zariadenia, aby vám okrem správneho nasvietenia k sobe všetko ladilo. To isté platí napríklad aj pri oblečení. Kúsky, ktoré budú dobre osvetlené zákazníkovi hneď padnú do oka a zaujmú.
 
null 
 
Pokiaľ si nebudete vedieť dať rady, stačí sa na nás obrátiť a aj s vhodným osvetlením do vášho obchodu vám rádi poradíme, aby ste sa už len tešili z toho, ako sa zbožie dobre predáva.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.