Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Originálne osvetlenie s tienidlami na lustre

Dátum: 23.7.2015

Naši zákazníci dopytujú nielen tienidlá na stojacie lampy, ale tiež tienidlá k lustrom. Pozrite sa, čo v našom sortimente ponúkame.

Naši zákazníci dopytujú nielen tienidlá na stojacie lampy, ale tiež tienidlá k lustrom. Pozrite sa, čo v našom sortimente ponúkame a vytvorte si originálne stropné svietidlo.

Tienidlá zo skla aj papieru 

Pri zariaďované interiéru sa fantázii medze nekladú a samozrejme to platí aj pri výbere osvetlenia. Takže ak patríte k priaznivcom originality a osobitého štýlu, sú vám u nás k dispozícii tienidlá na lustre. Tie sa budú hodiť aj v prípade, že ste svoj doterajší luster poškodili, ale základné svetelné zariadenie je v poriadku. Ako náhradné tienidlá môžeme odporučiť predovšetkým typy od značky Eglo s číslami 93605 a 93606. 
Tienidlá môžete vyberať z rôznych materiálov, napríklad sklo či papier, a samozrejme tvarov a farieb. A aby zostavenie ideálneho závesného svietidla bolo pre vás čo najjednoduchšie, vybrali sme pre vás aj napájacie káble, teda lanká k lustru. 

Celú ponuku tienidiel nájdete v kategórii lampové nohy a tienidlá. Pretože veľká časť je ale určená k vytvoreniu stolných a stojacích lámp, nájdete pod týmto textom výber vhodných tienidiel na lustre vrátane náhradných. 
 
Tienidlo na luster

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.