0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Originálne osvetlenie s tienidlami na lustre

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Naši zákazníci dopytujú nielen tienidlá na stojacie lampy, ale tiež tienidlá k lustrom. Pozrite sa, čo v našom sortimente ponúkame.

Naši zákazníci dopytujú nielen tienidlá na stojacie lampy, ale tiež tienidlá k lustrom. Pozrite sa, čo v našom sortimente ponúkame a vytvorte si originálne stropné svietidlo.

Tienidlá zo skla aj papieru 

Pri zariaďované interiéru sa fantázii medze nekladú a samozrejme to platí aj pri výbere osvetlenia. Takže ak patríte k priaznivcom originality a osobitého štýlu, sú vám u nás k dispozícii tienidlá na lustre. Tie sa budú hodiť aj v prípade, že ste svoj doterajší luster poškodili, ale základné svetelné zariadenie je v poriadku. Ako náhradné tienidlá môžeme odporučiť predovšetkým typy od značky Eglo s číslami 93605 a 93606. 
Tienidlá môžete vyberať z rôznych materiálov, napríklad sklo či papier, a samozrejme tvarov a farieb. A aby zostavenie ideálneho závesného svietidla bolo pre vás čo najjednoduchšie, vybrali sme pre vás aj napájacie káble, teda lanká k lustru. 

Celú ponuku tienidiel nájdete v kategórii lampové nohy a tienidlá. Pretože veľká časť je ale určená k vytvoreniu stolných a stojacích lámp, nájdete pod týmto textom výber vhodných tienidiel na lustre vrátane náhradných. 
 
Tienidlo na luster

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.