Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

NOVINKA: Luster v tvare žiarovky

Dátum: 8.7.2015

Klasickým vláknovým žiarovkám síce zvoní hrana, ale nie je tomu tak u osvetlenia všeobecne. Teraz sú hitom žiarovky ako lustre.

Klasickým vláknovým žiarovkám síce zvoní hrana, ale nie je tomu tak u osvetlenia všeobecne. Teraz sú hitom žiarovky ako lustre.

Retro a napriek tomu moderné

Tak je možné charakterizovať lustre v tvare žiarovkyVzhľadom jasne pripomínajú doby minulé, ale už sa do nich dajú namontovať úspornejšie svetelné zdroje. Po novom tieto originálne stropné svietidlá prináša talianska značka Ideal Lux, a to v edícii LUCE. Lustre skvelo zapadnú do moderného, najlepšie strohejšieho, a tak trochu pankového interiéru. Sú vhodné predovšetkým do obývačky a pracovne. Žiarovku ako luster ponúkajú aj ostatní výrobcovia, napríklad Luxera v kolekcii ATREIDES. Nech si zvolíte číre prevedenie alebo dozdobené kovovým drôtikom, vždy si môžete byť istí, že si taký luster nezabudne všimnúť žiadna návšteva.

Celý sortiment lustrov v tvare žiarovky nájdete pod týmto článkom. Pridávame tiež veľmi zaujímavé dekoračné žiarovky Vintage.

 
Žiarovka ako luster na e-shope svet-svietidiel.skLuster v tvare žiarovky na e-shope svet-svietidiel.sk

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.