0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Nové stolné lampy Massive

Nina

Výrobca Philips Massive je pojem v oblasti osvetlenia. Akurát sme naskladnili od tejto značky nové stolné lampy a prinášame vám ich za zvýhodnené ceny.

Výrobca Philips Massive je v oblasti osvetlenia pojem. Akurát sme naskladnili nové stolné lampy, hlavne moderné, ktoré pracujú s technológiou LED. U nás teraz za akčné ceny!

LED lampy do detskej izby a splálne

V  našom novom sortimente stolných lámp Massive vyniká detská stolná LED lampička DISNEY, u ktorej sa dajú meniť farby, na výber máte z 256 farebných odtieňov. Ovládanie je veľmi jednoduché, iba posúvaním prstu po farebnom prúžku. Alebo sa dá nastaviť automatická zmena farieb. Túto detskú LED lampičku teraz ponúkame miesto za EUR za EUR 
 
Ďaľšou novinkou sú stolné lampy LED z kolekcie LIVINGCOLORS. Majú krásne zaokrúhlený tvar s nízkou spotrebou energie a s otočením koliečka si v splálni navolíte odlišné odtiene farieb, ktoré  vám prinesú krásnu atmosféru. 

V módesú zaokrúhlené tvary

Samozrejme v novej ponuke lampišiek Massive nechýbajú ani tie typy, do ktorých sa dajú namontovať klasické halogénové alebo šporivé žiarovky. V móde sú zaokrúhlené tvary. Krásnym príkladom sú stolné lampy BERIO.V prípade, že máte záujem o stmievanie,doporučujeme  stmievateľné stolné lampy BENNY. K dostaniu sú v troch farebných variantách.

Všetky nové lampy máme na sklade.  V prípade že objednávka presiahne EUR, vám váš tovar zašleme ZDARMA.Stolní lampa Massive
 
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.