0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Nové darčeky

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Každého nákupu v našom e-shope si ceníme. Radi vás odmeníme a pridáme ešte niečo navyše. Preto u nás dostanete k nákupu nad určitú hodnotu krásny darček!

Každého nákupu v našom e-shope si ceníme. Radi vás odmeníme a pridáme ešte niečo navyše. Preto u nás dostanete k nákupu nad určitú hodnotu krásny darček!

Tovar v celkovej hodnote 80€ odmeňujeme darčekom v podobe malej orientačné lampičky. Túto krásavicu je možné umiestniť kamkoľvek do zásuvky a zabezpečiť tak pokojný spánok detí či bezpečný priechod chodbou počas noci. Ak sa Vám nehodí mini light, možno práve deti ocenia vreckovú kalkulačku SPONGEBOB či moderné slúchadlá do uší Rocking residence.Nákup nad 120€ už odmeňujeme dopravou zadarmo, akýmkoľvek darčekom z kategórie nad 80€ či LED párty lampičkou. Lampička disponuje unikátnou konštrukciou, vďaka ktorej sa dá postaviť alebo zavesiť. Rovnako tak poteší vlastný vypínač, ktorým je zároveň možné veľmi ľahko navoliť jeden zo 4 režimov svietenia - biele svetlo / červené svetlo / pomalé a rýchle zmeny farby svetla (červená, zelená, žltá, modrá).Košík v hodnote 200€ je už odmenený úžasnou elegantnou petrolejovou medenou lampou a samozrejme dopravou zadarmo :-)


 
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.