Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Nástenné svietidlo

Dátum: 29.8.2014

Zoznámte sa s exkluzívnou novinkou od firmy WOFI - nástenné svietidlo CARE

Zoznámte sa s exkluzívnou novinkou od firmy WOFI - nástenné svietidlo CARE

Pretože niektoré svietidlá na fotografii ednoducho nevyzerajú zďaleka tak exkluzívne ako v skutočnosti, rozhodli sme sa vás s niektorými z nich oboznámiť. Prvé svietidlo je od spoločnosti WOFI a konkrétne sa jedná o nástenné svietidlo CARRE 1xG9 / 33W
 
Nemecká firma WOFI ponúka zákazníkom široký sortiment cenovo dostupných moderných interiérových svietidiel a lištových systémov na halogénové žiarovky. Preto radi s touto firmou spolupracujeme a prinášame vám najnovšie modely svietidiel.Nástenné svietidlo CARRE je elegantný pomocník pre osvetlenie vášho interiéru. Na prvý pohľad nie je úplne zrejmé, aký má vlastne tvar, je potreba sa chvíľu zadívať. Ale hneď potom spoznáte, že svietidlo má zadnú stenu zakončenou trojuholníkom. Preto z pohľadu spredu, môže splývať s prednou stenou, ktorá je tiež v tvare trojuholníka, ale smeruje nahor.

Nástenné svietidlo CARRE 1xG9/33W
Svietidlo disponuje prevedením z kovu s lesklou chrómovou povrchovou úpravou a vytvára naozaj luxusný vzhľad. Lesklý chróm tiež vytvoria úžasné efekty pri zapnutí svietidla. Rozmery nahrávajú ľahkému umiestneniu svietidla: šírka 22 cm a výška 20 cm. Nástenné svietidlo WOFI je vyrábané buď ako jedno svetlo, alebo ako dvojsvetlo. Rovnako tak sa líši aj prevedenie. Môžete si zaobstarať nástenné svietidlo v bielom prevedení či lesklom chróme.


Pozvite k sebe domov naozaj profesionálneho pomocníka - nástenné svietidlo WOFI!
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.