Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Máme širokú ponuku tienidiel na lampu

Dátum: 29.7.2015

Túžite po originálnej lampe, ktorú by ste si mohli zostaviť podľa svojho? Žiadny problém. Ponúkame radu tienidiel a náhradných tienidiel. Ako ku stolným, tak k stojacím lampám.

Túžite po originálnej lampe, ktorú by ste si mohli zostaviť podľa svojho? Rozbilo sa vám svietidlo a zháňate náhradné tienidlo? Žiadny problém. Ponúkame radu tienidiel. 

Tienidlá na stolné aj stojacie lampy 

Tienidlá na lampy pre vás dovážame od dvoch značiek - českej spoločnosti PREZENT a rakúskej firmy EGLO. Prvá spomínaná spoločnosť sa prezentuje prevažne ozdobnými, dalo by sa povedať až zámockými, textilnými tienidlami na stojacie lampy Hortenzia so strapcami. Tie nájdu uplatnenie predovšetkým v obývacích miestnostiach, ktoré sú zariadené starožitným nábytkom. Výborné je, že k týmto tienidlám sú k dispozícii lampové nohy v rôznych farbách dreva, takže interiéry môžete krásne zladiť. 
Nielen na stojacie, ale aj na stolné lampy sú tienidlá z kolekcie My choice od značky Eglo. Vyrobené sú z textilu a plastu a zahŕňajú aj špecifické cylindre na lampy. Vo farbách prevažuje biela, červenorúžová a hnedá, ale môžete si zakúpiť aj rôzne vzorované. Na zostavenie svojej lampy samozrejme v našej ponuke nájdete aj rozličné typy lampových nôh. 
Upozorňujeme ale, že nie na všetky tienidlá pasujú lampové nohy. V prípade dotazov sa prosím obracajte na podporu v online chate. 

Celý sortiment tienidiel na lampu nájdete pod týmto textom. Garantujeme najnižšie ceny na Slovensku. 

Tienidlo k lampičke

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.