0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Máme širokú ponuku tienidiel na lampu

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Túžite po originálnej lampe, ktorú by ste si mohli zostaviť podľa svojho? Žiadny problém. Ponúkame radu tienidiel a náhradných tienidiel. Ako ku stolným, tak k stojacím lampám.

Túžite po originálnej lampe, ktorú by ste si mohli zostaviť podľa svojho? Rozbilo sa vám svietidlo a zháňate náhradné tienidlo? Žiadny problém. Ponúkame radu tienidiel. 

Tienidlá na stolné aj stojacie lampy 

Tienidlá na lampy pre vás dovážame od dvoch značiek - českej spoločnosti PREZENT a rakúskej firmy EGLO. Prvá spomínaná spoločnosť sa prezentuje prevažne ozdobnými, dalo by sa povedať až zámockými, textilnými tienidlami na stojacie lampy Hortenzia so strapcami. Tie nájdu uplatnenie predovšetkým v obývacích miestnostiach, ktoré sú zariadené starožitným nábytkom. Výborné je, že k týmto tienidlám sú k dispozícii lampové nohy v rôznych farbách dreva, takže interiéry môžete krásne zladiť. 
Nielen na stojacie, ale aj na stolné lampy sú tienidlá z kolekcie My choice od značky Eglo. Vyrobené sú z textilu a plastu a zahŕňajú aj špecifické cylindre na lampy. Vo farbách prevažuje biela, červenorúžová a hnedá, ale môžete si zakúpiť aj rôzne vzorované. Na zostavenie svojej lampy samozrejme v našej ponuke nájdete aj rozličné typy lampových nôh. 
Upozorňujeme ale, že nie na všetky tienidlá pasujú lampové nohy. V prípade dotazov sa prosím obracajte na podporu v online chate. 

Celý sortiment tienidiel na lampu nájdete pod týmto textom. Garantujeme najnižšie ceny na Slovensku. 

Tienidlo k lampičke

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.