Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

LED svietidlá Philips – záruka 5 rokov

Dátum: 22.10.2015

LED osvetlenie Philips patrí v našom sortimente k tomu najlepšiemu čo máme. Výrobca zaručuje dlhú životnosť, vysokú úsporu elektrickej energie a silný svetelný výkon.

LED osvetlenie Philips patrí v našom sortimente k tomu najlepšiemu čo máme. Výrobca zaručuje dlhú životnosť, vysokú úsporu elektrickej energie a silný svetelný výkon. 

LED svietidlo do kúpeľne Philips – líder LED osvetlenia

Asi ťažko by sa v Slovenskej republike hľadal dospelá človek, ktorý nikdy nepočul o značke Philips. Veď ide o spoločnosť, ktorá bola založená už v roku 1891 v holandskom Eindhovene a okrem osvetlenia vyrába aj domáce spotrebiče či elektroniku. 
 
Dôvod založenie bol jednoduchý - pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla komercializácia elektriny. Postupne sa žiarovky Philips stali pojmom a začalo sa tiež rozširovať portfólio firmy. V súčasnej dobe je Philips (aj jej sesterská spoločnosť, napríklad Massive) jedným z lídrov v oblasti LED osvetlenia

Záruka 5 rokov

Pod textom sa môžete pozrieť na novinky, ktoré Philips v poslednej dobe predstavil. Jedná sa o LED svietidlá, ktoré majú silný svetelný výkon a pritom ušetria až o 90% elektriny. Ďalšou prednosťou je príjemné teplé biele svetlo (podobné klasickej vláknovej žiarovke) a predovšetkým dlhá životnosť. Výrobca uvádza, že LED svietidlo bude slúžiť viac ako 30 rokov. 

Že ide o naozaj kvalitný produkt dokazuje aj fakt, že na tieto LED svietidlá poskytujeme záruku až 5 rokov. V našej ponuke sú najviac zahrnuté bodovky, kúpeľňové svietidlá a nástenné vonkajšie svietidlá. 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.