0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Interiérové ​​osvetlenie

Nina

Svietidlá sú základom každého interiéru, bez nich to v dnešnej dobe už jednoducho nejde.

Svietidlá sú základom každého interiéru, bez nich to v dnešnej dobe už jednoducho nejde. Preto je tu naša ponuka svietidiel, kde si do každej miestnosti vyberiete presne tie pravé svietidlá.

A to ako svietidlá do kuchyne, tak aj napríklad do obývačky či spálne. Tiež detské izby potrebujú kvalitné osvetlenie, preto nezabúdajme aj na tento priestor. Zamýšľate nad novým záhradným osvetlením? Aj tie u nás nájdete v hojnom zastúpení!
 
Čo sa týka typov svietidiel, ponúkame lustre, lampy, stropné svietidlá, nástenné svietidlá, LED svietidlá a mnoho ďalšieho. Kombinovať možno rôzne farebné variácie a materiálové prevedenie. Všetky svietidlá sú prvotriednej kvality a zaobstarať ich je možné za skutočne nízke ceny.
 
Najčastejšími svietidlami využívanými na osvetlenie interiéru sú bezpochyby lustre a lampy. Lustre väčšinou plnia funkciu centrálneho osvetlenia. Pri jeho výbere sa musíte rozhodnúť, kam luster potrebujete alebo chcete umiestniť. Pravdepodobne budete vyberať rozdielny luster do obývacej izby ako do kuchyne. Do kuchyne sú vhodné sťahovacie svietidlá, do obývacej izby potom skôr svietidlá honosnějšího typu, ako napríklad krištáľové lustre. Lampy a lampičky spadajú pod osvetlenie doplnkové. Teda netvoria hlavné osvetlenie miestnosti.
 
Všetky svietidlá si u nás môžete nakombinovať tak, aby spolu krásne ladili. Ponúkame totiž aj "rodiny" svietidiel. Práve v takejto rodine nájdete luster, lampu a napríklad i nástenné svietidlo, vďaka ktorým váš interiér získa krásny zjednotený vzhľad.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.