Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Kvalitné a lacné interiérové svietidlá

Dátum: 23.5.2014

Svietidlá sú základom každého interiéru, bez nich to v dnešnej dobe už jednoducho nejde.

Svietidlá sú základom každého interiéru, bez nich to v dnešnej dobe už jednoducho nejde. Preto je tu naša ponuka svietidiel, kde si do každej miestnosti vyberiete presne tie pravé svietidlá.

A to ako svietidlá do kuchyne, tak aj napríklad do obývačky či spálne. Tiež detské izby potrebujú kvalitné osvetlenie, preto nezabúdajme aj na tento priestor. Zamýšľate nad novým záhradným osvetlením? Aj tie u nás nájdete v hojnom zastúpení!
 
Čo sa týka typov svietidiel, ponúkame lustre, lampy, stropné svietidlá, nástenné svietidlá, LED svietidlá a mnoho ďalšieho. Kombinovať možno rôzne farebné variácie a materiálové prevedenie. Všetky svietidlá sú prvotriednej kvality a zaobstarať ich je možné za skutočne nízke ceny.
 
Najčastejšími svietidlami využívanými na osvetlenie interiéru sú bezpochyby lustre a lampy. Lustre väčšinou plnia funkciu centrálneho osvetlenia. Pri jeho výbere sa musíte rozhodnúť, kam luster potrebujete alebo chcete umiestniť. Pravdepodobne budete vyberať rozdielny luster do obývacej izby ako do kuchyne. Do kuchyne sú vhodné sťahovacie svietidlá, do obývacej izby potom skôr svietidlá honosnějšího typu, ako napríklad krištáľové lustre. Lampy a lampičky spadajú pod osvetlenie doplnkové. Teda netvoria hlavné osvetlenie miestnosti.
 
Všetky svietidlá si u nás môžete nakombinovať tak, aby spolu krásne ladili. Ponúkame totiž aj "rodiny" svietidiel. Práve v takejto rodine nájdete luster, lampu a napríklad i nástenné svietidlo, vďaka ktorým váš interiér získa krásny zjednotený vzhľad.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.