0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

EGLO osvetlenie pre byt a záhradu

Nina

Špičková kvalita a prvotriedny dizajn za minimálnu cenu. To je osvetlenie EGLO.

Svietidla EGLO sa môžu pýšiť dlhoročnou tradíciou a vďaka neustálemu rozvoju sa EGLO svietidlá predávajú vo viac ako 70 prevádzkach po celom svete.  A pretože dbáme na špičkovú kvalitu a originálny dizajn, je EGLO osvetlenie už dlhšiu dobu zaradené aj v našom sortimente.

Dnes sa pre veľký záujem ponuka EGLO osvetlenia ešte rozšírila a skoro všetky produkty sú skladom. To je záruka toho, že po objednávke vám osvetlenie dorazí priamo domov behom pár dní. A vyberať je skutočne z čoho. Interiérové svietidlá vždy nájdete v sade jednotného vzhľadu, je teda jednoduché skombinovať všetky typy svietidiel ako lustre, nástenné svietidlá, stojaté lampy, stropné svietidlá, bodové svietidlá a podobne.

Ako Interiérové osvetlenie, tak i exteriérové EGLO osvetlenie môžete nájsť v našej ponuke. A to nie len tradičné typy vonkajšieho osvetlenia, ale i veľmi populárne druhy, ako sú solárne záhradné svietidlá, solárne lampy, solárne bodové svietidlá, solárne nájazdové svietidlá a ďalšie.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.