Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Doručíme do Vianoc!

Dátum: 16.12.2012

Väčšina internetových obchodov už na začiatku decembra nestíha a darčeky vám do Vianoc nedoručí. To sa vám u nás nestane. Osvetlenie doručíme do Vianoc.

Väčšina internetových obchodov už na začiatku decembra nestíha a darčeky vám do Vianoc nedoručí. To sa vám u nás nestane.

Nie každý má totiž rád preplnené obchody s nekonečnými frontami a strkancami a tak odďaľuje nákup darčekov pre svojich blízkych čo najviac. My pre vás máme riešenie. Nemusíte do žiadneho obchodu a darčeky si môžete vybrať v pokoji a pohodlí vášho domova. Stolná lampa, luster, LED svietidlá. Ponuka je skutočne široká. A nemusíme mať ani veľmi naponáhlo, pretože i pri objednávke zadanej len týždeň pred Vianocami, garantujeme včasné doručenie.

Táto akcia platí pre svietidlá, ktoré sú skladom. Pre zvýšený záujem o naše svietidlá je možné, že niektorý produkt bude rezervovaný pre iných zákazníkov, bude teda uspokojená objednávka, ktorá dorazila skôr.
 
Objednávať môžete až do 19.12.2012 do 12:00 hodín. Všetky objednávky prijaté neskôr už, bohužiaľ, nemusia byť doručené do Vianoc, tak nezabudnite!

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.