0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Doručíme do Vianoc!

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Väčšina internetových obchodov už na začiatku decembra nestíha a darčeky vám do Vianoc nedoručí. To sa vám u nás nestane. Osvetlenie doručíme do Vianoc.

Väčšina internetových obchodov už na začiatku decembra nestíha a darčeky vám do Vianoc nedoručí. To sa vám u nás nestane.

Nie každý má totiž rád preplnené obchody s nekonečnými frontami a strkancami a tak odďaľuje nákup darčekov pre svojich blízkych čo najviac. My pre vás máme riešenie. Nemusíte do žiadneho obchodu a darčeky si môžete vybrať v pokoji a pohodlí vášho domova. Stolná lampa, luster, LED svietidlá. Ponuka je skutočne široká. A nemusíme mať ani veľmi naponáhlo, pretože i pri objednávke zadanej len týždeň pred Vianocami, garantujeme včasné doručenie.

Táto akcia platí pre svietidlá, ktoré sú skladom. Pre zvýšený záujem o naše svietidlá je možné, že niektorý produkt bude rezervovaný pre iných zákazníkov, bude teda uspokojená objednávka, ktorá dorazila skôr.
 
Objednávať môžete až do 19.12.2012 do 12:00 hodín. Všetky objednávky prijaté neskôr už, bohužiaľ, nemusia byť doručené do Vianoc, tak nezabudnite!

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.