0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Dizajnové svietidlá z Talianska

Nina

V našom sortimente novo nájdete originálne svetla Artemide. Ide o diela od popredných svetových dizajnérov.

V našom sortimente novo nájdete jedinečná svetla Artemide. Ide o diela od popredných svetových dizajnérov. V ponuke sú lustre, lampy aj stropné osvetlenie prisadené a závesné.

Moderné a luxusné osvetlenie Artemide.

Spoločnosť Artemide bola založená na konci 60 rokov 20. storočia v Miláne. Hneď od začiatku sa zamerala na výrobu moderných a dizajnových svietidiel, a tak už viac ako pol storočia uspokojuje aj tých najnáročnejších zákazníkov.
Svietidlá Artemide navrhujú poprední svetoví dizajnéri a firma tiež spolupracuje s umeleckými školami (napríklad Royal College of Art v Londýne) s cieľom nájsť najlepší mladé talenty.

Netradiční tvary

V našej ponuke nájdete od značky Artemide stojacie a stolné lampy a predovšetkým prisadené a závesné stropné svietidlá. Dizajnéri pri návrhu mysleli na farebné poňatie a zvlášť rôzne tvary. Vznikla tak napríklad závesné stropné svietidlá z kolekcie Artemide Mercury, ktorá vyzerajú ako zavesené čierne kamienky. Zvlášť do väčších priestorov (ktoré ale môžu mať nižšiu strop), sa zase budú skvele hodiť stropné svietidlá LED NET, ktoré pripomínajú snehové vločky.
U osvetlenie Artemide si môžete byť istí, že každý kus je originál (vyrába sa v limitovaných edíciách) a okrem do detailu dotaženého dizajnu sa môžete tešiť na "špeciálne" vychytávky. Napríklad závesné stropné svietidlo TRIFLUO, ktoré vyniká svojou farebnosťou, stmievací vypínač. Upozorňujeme, že ku kompletnej ponuke svetiel Artemide dostupné všetky náhradné diely.

Ikona súčasného designu

Cieľom osvetlenie od tejto talianskej značky je poskytnúť maximálny dizajnový dojem a pritom spotrebovať najmenej elektrickej energie, často je využívaná technológia LED. Na medzinárodnej úrovni sú svietidlá Artemide považované za ikony súčasného designu. Sú k videniu v mnohých múzeách moderného umenia, napríklad v Metropolitan Museum of Art v New Yorku, vo Victoria and Albert Museum v Londýne, v Museo Nazionale della Scienza e della Tecnica v Miláne, v Galleria Nazionale d'Arte Moderna v Ríme či Centre Georges Pompidou v Paríži.
 
Doprajte si štýlové a luxusné osvetlenie so značkou Artemide.
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.