Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Dizajnové svietidlá z Talianska

Dátum: 27.2.2015

V našom sortimente novo nájdete originálne svetla Artemide. Ide o diela od popredných svetových dizajnérov.

V našom sortimente novo nájdete jedinečná svetla Artemide. Ide o diela od popredných svetových dizajnérov. V ponuke sú lustre, lampy aj stropné osvetlenie prisadené a závesné.

Moderné a luxusné osvetlenie Artemide.

Spoločnosť Artemide bola založená na konci 60 rokov 20. storočia v Miláne. Hneď od začiatku sa zamerala na výrobu moderných a dizajnových svietidiel, a tak už viac ako pol storočia uspokojuje aj tých najnáročnejších zákazníkov.
Svietidlá Artemide navrhujú poprední svetoví dizajnéri a firma tiež spolupracuje s umeleckými školami (napríklad Royal College of Art v Londýne) s cieľom nájsť najlepší mladé talenty.

Netradiční tvary

V našej ponuke nájdete od značky Artemide stojacie a stolné lampy a predovšetkým prisadené a závesné stropné svietidlá. Dizajnéri pri návrhu mysleli na farebné poňatie a zvlášť rôzne tvary. Vznikla tak napríklad závesné stropné svietidlá z kolekcie Artemide Mercury, ktorá vyzerajú ako zavesené čierne kamienky. Zvlášť do väčších priestorov (ktoré ale môžu mať nižšiu strop), sa zase budú skvele hodiť stropné svietidlá LED NET, ktoré pripomínajú snehové vločky.
U osvetlenie Artemide si môžete byť istí, že každý kus je originál (vyrába sa v limitovaných edíciách) a okrem do detailu dotaženého dizajnu sa môžete tešiť na "špeciálne" vychytávky. Napríklad závesné stropné svietidlo TRIFLUO, ktoré vyniká svojou farebnosťou, stmievací vypínač. Upozorňujeme, že ku kompletnej ponuke svetiel Artemide dostupné všetky náhradné diely.

Ikona súčasného designu

Cieľom osvetlenie od tejto talianskej značky je poskytnúť maximálny dizajnový dojem a pritom spotrebovať najmenej elektrickej energie, často je využívaná technológia LED. Na medzinárodnej úrovni sú svietidlá Artemide považované za ikony súčasného designu. Sú k videniu v mnohých múzeách moderného umenia, napríklad v Metropolitan Museum of Art v New Yorku, vo Victoria and Albert Museum v Londýne, v Museo Nazionale della Scienza e della Tecnica v Miláne, v Galleria Nazionale d'Arte Moderna v Ríme či Centre Georges Pompidou v Paríži.
 
Doprajte si štýlové a luxusné osvetlenie so značkou Artemide.
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.