0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Detský luster pre dievčatko v podobe pricezny alebo Hello Kitty.

Nina

Vybrali sme pre vás naobľúbenejšie dětské lustre pre dievčatá. V našej ponuke sú zastúpené predovšetkým motávy princezien a postavičky Hello Kitty. Populárne sú aj svetlá v podobe zvieratiek.

Vybrali sme pre vás naobľúbenejšie dětské lustre pre dievčatá.

V našej ponuke sú zastúpené predovšetkým motávy princezien a postavičky Hello Kitty. Populárne sú aj svetlá v podobe zvieratiek.

V kurze je ružová

Skoro všetky malé slečny milujú ružovú farbu. Nedivme sa teda, že táto farba vyhráva aj vo svete svietidiel. Reč je predovšetkým o detských lustroch princezny, ku ktorým sa dajú dokúpiť lampičky a nástenné svietidlá  s rovnakým motívom, aby to větko krásne ladilo.

Celosvetová popularita bielej mačičky s červenou mašľou sa samozrejme nevyhla ani Slovensku, takže ponúkame aj lustre Hello Kitty.

Ďalej sú medzi malými slečnami v kurze lustry v  tvare kvetiniek, motýľov, včiel a delfínov. Samozrejmosťou je najvernejší tvar a pestré farby, ktorí rozvíjajú detskú fantáziu.

Niektoré ceny detských lustrov sme akčne znížili a nájdete ich v zložke výpredaj

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.