0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Detská izba

Nina

Správne osvetlenie detskej izby je naozaj dôležité. Pokiaľ nie je detská izba náležite osvetlená, môže dôjsť nielen k zhoršeniu zraku detí, ale zvyšuje sa aj riziko úrazu. Ak stále nie je detská izba vašich ratolestí dostatočne osvetlená, dáme sa do toho!

Správne osvetlenie detskej izby je naozaj dôležité. Pokiaľ nie je detská izba náležite osvetlená, môže dôjsť nielen k zhoršeniu zraku detí, ale zvyšuje sa aj riziko úrazu. Ak stále nie je detská izba vašich ratolestí dostatočne osvetlená, dáme sa do toho!

Vybrať správne svietidlo do detskej izby nie je na našom e-shope svet-svitidel.cz žiadny problém. Detské svietidlá disponujú nielen úžasnými dizajnmi plnými farieb a veselých postavičiek, ale predovšetkým bezpečným prevedením. Detské svietidlá sú najčastejšie vyrobená z odolných materiálov, ako je napríklad plast.

To, aké svietidlo vybrať, ovplyvňuje vek dieťaťa. Iné svietidlo bude potrebovať batoľa a iné školáčik. Pre malé deti je vhodné vybrať osvetlenie s detskými motívmi. Jedná sa o svietidlá, ktoré vyobrazujú rôzne zvieratká, hviezdy alebo obľúbeného rozprávkového hrdinu. Je tiež potrebné brať pri výbere ohľad na záujmy vášho dieťaťa. Napríklad malému biológovi iste nevyzdobíme izbičku stropným svietidlom s lietadielkom, ale vyberieme radšej niektorý z krásnych lustrov v tvare kvetiny alebo napríklad labute.
 
S pribúdajúcim vekom začínajú deťom pribúdať aj povinnosti. Či už sa jedná o úlohy do školy či rôzne záujmové činnosti, budú vaše deti potrebovať k týmto účelom dôkladne osvetliť pracovný stôl. Najlepšie sa na tento účel hodí stolná lampička. Je totiž potrebné mať na pamäti, že Vaše deti budú pri pracovnom stole maľovať, písať domáce úlohy či sa učiť ak tomu všetkému je potrebné mať pracovnú plochu naozaj riadne osvetlenú.
 
Detská izba predstavuje priestor, kde vaše deti trávia väčšinu svojho času. Hrajú sa, maľujú, učia sa i odpočívajú. Pre všetky tieto činnosti je potrebné detskú izbu špeciálne vybaviť. Neberte preto výber detského osvetlenia na ľahkú váhu!
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.