Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Aké osvetlenie pre Vašu domácu kanceláriu?

Dátum: 3.7.2015

Pracujete z domu? Buďte ohľaduplní k vášmu zraku a zaobstarajte si kvalitné osvetlenie. Prichádzame so širkým výberom. Ceny už od 299 Kč.

Veľké množstvo ľudí pracuje z domu a preto sme sa rozhodli ponúknuť vám vhodné svietidlá pre domácu kanceláriu.

Ceny už od 11 Eur

Tak ako v iných miestnostiach, je základom dostatočně výkonné stropné osvetlenie. Pretože už skoro všetci na svuju prácu používajú počítač, je vhodné svetlo s prabolickou mriežkou, ktorá bráni odrazu svetla na monitore.Tieto typy kancelárskeho osvetlenie sú v našom e-shope v ponuke v lacnejšom prevedení ako žiarivkové - napr. typ EMILIA   Pretože vývoj ide stále dopredu, ako novinku vám predstavujeme osvetlenie do kancelárií s technológiami LED. To ponúka malú spotrebu energie a dlhú životnosť. 

Nastaviteľná kancelárska lampa

Samozrejme okrem stropného osvetlenia vyžaduje každý kancelársky priestor aj stolnú lampu, ktorá neoslňuje a zaberá na pracovnom stole minimáne miesto. Práve na základe týchto kritérií Vám predstavujeme kancelárske lampy, ktoré majú stabilný podstavec a ohybné rameno, takže tienidlo je použitěľné na nespočetné množstvo variant. Vy nemusíte mať obavy, že vás osvetlenie vyjde draho. Začíname už od 11 Eur


Osvetlenie kancelárie s e-shopom svet-svietidiel.sk


 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.