Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Nakupujte s jednotkou na trhu

Dátum: 11.1.2016

Na slovenskom trhu s osvetľovacou technikou sa spoločnosť pohybuje už 22 rokov . Je zárukou spoľahlivosti a vysokej profesionality. Firma sa zaoberá dovozom , veľkoobchodom a maloobchodným predajom svietidiel a zásobuje obchodné reťazce v Slovenské republike , Českej republike a Poľsku. Naše eshopy pôsobí mimo Slovenskej republiky tiež v Česku , Maďarsku , Poľsku , Nemecku , Rakúsku a v Rumunsku

Vďaka Vám sme rozsvietili už viac ako 500 000 domácností. Ďakujeme !

Osvetlenie do každého priestoru

V ponuke e-shopu www.svet-svietidiel.sk nájdete všetky druhy svietidiel a osvetlenia do exteriéru aj interiéru. Konkrétne sa jedná o produkty od výrobcov EGLO, ESEO, GLOBO, GREENLUX, JUPITER, KEMAR, LIRIO, LUXERA, NARVA, PANLUX, PHILIPS, PREZENT, RABALUX, SKOFF, STEINEL, TOPLIGHT a MASSIVE. Okrem najrôznejších typov svietidiel firma ponúka elektromateriál a svetelné zdroje. Najobľúbenejšie a najlepšie svietidlá ponúkame vždy za zvýhodnené ceny , ku ktorým navyše ponúkame garanciu ceny.

E-shop www.svet-svietidiel.sk ponúka:

  • Bohato zásobené sklady , ktoré umožňujú dodať tovar do 48 hodín . Momentálne je k dispozícií hneď pripravené okolo 350 tisíc kusov osvetlenia.
  • Rýchly zákaznícky servis a profesionálny tím pracovníkov , ktorí sú pripravení poradiť a pomôcť s výberom svietidla.
  • Dopravu zadarmo pri objednávke nad 50 € , nad 120 € získate darček.
E-shop svet-svietidiel.sk garantuje najnižšie ceny. Ak sa však stane , že na slovenskom trhu nájdete svietidlo lacnejšie , dostanete od nás dané svietidlo ešte výhodnejšie. Stačí , keď do poznámky k objednávke zašlite odkaz na konkurenčnú ponuku a identický produkt obdržíte za rovnakú cenu s prídavkom päťpercentnú zľavy z nižšie ceny doloženého výrobku.

Dobré zázemie

Firma sa postupne rozširuje a modernizuje. V súčasnosti je tu okrem kancelárskych priestorov tiež 5 veľkých skladovacích hál a celkovej rozlohe 17 000 m2. Spoločnosť má momentálne 65 zamestnancov – 15 v kanceláriách , 37 v sklade , 4 opravára, 5 pracovníkov reklamačného oddelenia a 1 vodiča. Ako účtovný pracujú 3 zamestnanci.

Tím e-shopu www.svet-svietidiel.sk je plne pripravený byť tým najlepším dodávateľom kvalitných svietidiel.

 
             

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.