Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

Velký výber tovaru výborná komunikácia rýchlosť dodania tovaru prijatelné ceny

Overený zákazník

Seriózný obchod.

 • Seriózný obchod. Perfektné jednanie so zákaznikom

Overený zákazník

Dobrý výber aj ceny

Overený zákazník

Kategorie VŠE

Kuchynské osvetlenie

Nemazat

Garancia doručenia do VianocMožnosť vrátiť tovar do 31. januára 2019

 • Farba
 • Funkcie
 • Počet žiaroviek
 • Pätica
 • Max. príkon zdroja
 • Materiál
 • Štýl
 • Výrobca
 • Napätie
 • Stupeň krytia (IP)
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Pätica

Ostatné značky
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Materiál

Ostatné značky
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Výrobca

Odporúčame
Briloner (3)
Eglo (485)
Globo (82)
Greenlux (4)
Jupiter (141)
Lucide (377)
Luxera (33)
Nedes (6)
Osram (22)
Paulmann (11)
Philips (157)
Prezent (80)
Rabalux (133)
Top Light (80)
Ostatné značky
Argon (66)
Emithor (5)
Fulgur (14)
Grundig (1)
Ideal Lux (80)
LEDKO (77)
Narva (10)
Panlux (6)
Sandria (4)
Wofi (8)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Napätie

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Požadovaný obsah nenájdený.

Najprv väčšina zákazníkov kupovala do kuchyne luster a tento trend stále prevažuje. Navyše dnes je uz kuchynský luster k dispozícii v rôznych designoch - nielen na sťahovače, ale i na lanku a niektoré typy využívajú modernú technológiu, je ich možné súhrne nazvať ako LED osvetlenie do kuchyne.
 
Nech už si vyberiete akýkoľvek typ, pamätajte, ze len s jedným kuchynským svetlom si nevystačíte. Je potrebné poriadne osvetliť pracovnú plochu. A aké je vhodné svetlo pod linku? Najčastejšie zákazníci kupujú žiarivky - žiarivkové trubice, ale obľúbené sú i LED pásiky alebo niekoľko bodoviek vedľa seba.
V našom e-shope zoženiete kuchynské svietidlá vo výbornej kvalite a navyše za nízke ceny.
Pokiaľ máte kuchyňu spojenú s obývačkou a radi by ste mali svietidla v oboch častiach zladené, doporučujeme osvetlenie vyberať podľa jednotlivých kolekcií, výrobcu či materiálu, veľmi žiadané sú teraz designové svietidlá. 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.