Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

 • Ochota a pomoc pri riešení problému reklamácie.

Overený zákazník

 • platba pri vyzdvihnuti na dorucovacom mieste len v hotovosti nie kartou.

Overený zákazník

 • velký výber,dobre ceny ,rýchle dodanie

Overený zákazník

Detské orientačné svietidlá

 • Farba
 • Výrobca
 • Počet žiaroviek
 • Funkcie
 • Pätica
 • Materiál
 • Max. príkon zdroja
 • Napätie
 • Stupeň krytia (IP)
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Výrobca

Odporúčame
Briloner (4)
Eglo (4)
Globo (1)
Osram (4)
Philips (1)
Prezent (7)
Rabalux (1)
Steinel (1)
Ostatné značky
Dalber (13)
Grundig (9)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Pätica

Ostatné značky
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Materiál

Ostatné značky
plast (65)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Napätie

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (58)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Detské orientačné osvetlenie do zásuvky

Orientačné svetlá sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou detskej izby, kde vašim deťom umožnia kľudnejšie zaspávanie a jednoduchší pohyb v izbe v nočných hodinách. Orientačné osvetlenie zaistí mierne tlmené svetlo, ktoré v detskej izbe vytvorí príjemnú atmosféru.
 
Jednou z vhodných variant pre nočné osvetlenie je orientačné svetlo do zásuvky, ktoré môže byť dotykové, so senzorom alebo s klasickým vypínačom. Ako úspornu variantu je možné zvoliť LED orientačné svietidlá, ktoré majú veľmi nízku spotrebu a môžu tak svietiť celú noc. Orientačné svietidlá nie sú len praktickou pomôckou, deťom urobia radosť aj vďaka výberu z mnohých detských a rozprávkových motívov.
 
Či už zvolíte akékoľvek osvetlenie z našej širokej ponuky orientačných svietidiel, veríme, že sa vaše deti budú v noci vo svojej izbičke cítiť príjemnejšie a bezpečnejšie.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.