Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Články

Dni dopravy ZADARMO na Svet-svietidiel.sk

Dni dopravy ZADARMO na Svet-svietidiel.sk

Náš e-shop Svet-svietidiel.sk patrí medzi overené internetové obchody, a tak 11.12.2017 od 7:00 do 17.12.2017 23:59 hodín budete mať pri objednávkach nad 20 € dopravu po celej Slovenskej republike ZADARMO.


Možnosť výmeny nevhodného darčeka

Možnosť výmeny nevhodného darčeka

Obávate sa, že sa pod stromčekom zídu tri rovnaké darčeky? Alebo, že sa so svojím výberom netrafíte do vkusu a darček sa nebude páčiť? S nákupom vianočných darčekov v našom e-shope svet-svietidiel.sk táto starosť úplne odpadá. Bez obáv si u nás vyberte darček pre svojich blízkych. Všetky nevhodné darčeky môžete v našom e-shope bez ťažkostí vymeniť za tie správne, alebo ľahko vrátiť.


Moderné LED stolné lampy s displejom

Moderné LED stolné lampy s displejom

Ďalšou prepracovanou záležitosťou, v ktorej sa funkčnosť snúbi s praktickosťou a vkusným prevedením, sú LED stolné lampy s displejom.


EGLO Connect - inteligentné osvetlenie

EGLO Connect - inteligentné osvetlenie

Je až neuveriteľné, čo v dnešnej dobe dokážu nové technológie. Pokiaľ sa však o tom chcete sami presvedčiť a nejaký ten "malý technický zázrak" si zaobstarať, tak verte, že nebudete ľutovať. Vďaka využitiu všetkých vlastností a funkcií nového revolučného osvetlenia, budete behom okamihu v unikátnom svete plnom zábavy, efektov a nezameniteľnej atmosféry, ktorá bude korešpondovať s vašou momentálnou aktivitou, náladou či pocitmi. Vytvoriť si tak môžete naprosto originálne domáce prostredie, ktoré si budete každým okamihom doslova užívať!


Kalkulačka úspor s LED žiarovkami

Kalkulačka úspor s LED žiarovkami

Ušetríte s LED žiarovkami? Príkon klasickej staršej žiarovky W Príkon novej LED žiarovky 4 6 8 12 16 20 W Cena energie (KW/hod.) € Počet žiaroviek v domácnosti Cena novej LED žiarovky € Priemerné svietenie za deň h Ročná spotreba klasickej žiarovky Hodnota€ Ročná spotreba LED žiarovky Hodnota€ Ročné


Svetelný tok a intenzita osvetlenia

Svetelný tok a intenzita osvetlenia

Dôležitou vlastnosťou pri výbere svetelného zdroja je jeho svetelný tok, ktorý je uvedený na krabičke a vyjadruje celkové množstvo svetla, ktoré svetelný zdroj vyprodukuje vo všetkých smeroch za jednu sekundu.


Lampy a lampičky pre našich školákov

Lampy a lampičky pre našich školákov

Začínate sa pripravovať na nový školský rok a zaujímate sa o to, akú stolnú lampu kúpiť pre svojho školáka? Poradíme vám, ako si vybrať tú správnu, ktorá by sa u páčila, a zároveň by si ňou "nekazil" oči.


Ako vybrať vhodnú žiarovku

Ako vybrať vhodnú žiarovku

Žiarovka, vďaka ktorej môžeme mať v domácnosti svetlo aj po zotmení, sa stala každodennou a neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Výber tej najvhodnejšej je pre nás, nielen z ekonomického hľadiska, dosť dôležitý a mali by sme mu venovať dostatočnú pozornosť.Ak teda zvažujete kúpu novej žiarovky, tak isto čo najefektívnejšiu a s ohľadom na úsporu energie. Preto sa teraz zameriame na rôzne vlastnosti a technické parametre, ktoré vám o žiarovke mnohé napovedia a uľahčia vám tak jej správny výber.


Stropné ventilátory za uvádzacie ceny!

Stropné ventilátory za uvádzacie ceny!

Nie vždy a nie za všetkých okolností máte možnosť si v interiéri poriadne vyvetrať, obzvlášť vtedy, keďsa k tomu určité situácie alebo klimatické podmienky priamo nabádajú. Riešením môžu byť stropné ventilátory, ktoré súúčinné, tiché a bezpečné a ktoré vám okrem príjemného sviežeho vánku zlepšia cirkuláciu vzduchu a pomôžu ako k jeho ochladeniu v lete, tak aj k optimálnemu rozloženiu teploty vo vykurovanej miestnosti za chladného zimného počasia. Využívať ich tak môžete celoročne.


Svietidlá VARNA PLUS Brilum

Svietidlá VARNA PLUS Brilum

Zháňate svietidlá, ktoré bez problémov znesú aj nepriaznivé podmienky? Potom dajte zbohom kompromisom, svietidlá VARNA PLUS, ktoré máme teraz za akčné ceny v ponuke, sú ideálnou voľbou!


Svietidlá EGLO Lamello

Svietidlá EGLO Lamello

Štýlové a nadčasové. Aj tak možno nazvať kolekcie svietidiel od rakúskej firmy EGLO, ktoré sa nesú v duchu vycibreného vkusu a elegancie.


Solárne svietidlá na chatu i pod stan

Solárne svietidlá na chatu i pod stan

Leto, prázdniny a vytúžený oddych v podobe dovolenky sa rýchlo blíži a ak patríte k milovníkom kempingu, táborenia, chatárčenia a celkovo pobytu v prírode, iste viete, že je potrebné myslieť aj na nočný život, ktorý za teplých letných dní poskytuje mnoho aktivít a zábavy. Pripravte sa teda dôkladne a nezabudnite na výber vhodného a zodpovedajúceho osvetlenia, ktoré pri týchto príležitostiach isto oceníte.


Copyright © 1990 – 2017 Svet-svietidiel.sk