Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Články

Dni dopravy ZADARMO na Svet-svietidiel.sk

Dni dopravy ZADARMO na Svet-svietidiel.sk

V pondelok 16.10.2017 od 8:00 do nedele 22.10.2017 23:55 bude u všetkých objednávok nad 15 € DOPRAVA ZADARMO.


Kalkulačka úspor s LED žiarovkami

Kalkulačka úspor s LED žiarovkami

Ušetríte s LED žiarovkami? Príkon klasickej staršej žiarovky W Príkon novej LED žiarovky 4 6 8 12 16 20 W Cena energie (KW/hod.) € Počet žiaroviek v domácnosti Cena novej LED žiarovky € Priemerné svietenie za deň h Ročná spotreba klasickej žiarovky Hodnota€ Ročná spotreba LED žiarovky Hodnota€ Ročné


Svetelný tok a intenzita osvetlenia

Svetelný tok a intenzita osvetlenia

Dôležitou vlastnosťou pri výbere svetelného zdroja je jeho svetelný tok, ktorý je uvedený na krabičke a vyjadruje celkové množstvo svetla, ktoré svetelný zdroj vyprodukuje vo všetkých smeroch za jednu sekundu.


Lampy a lampičky pre našich školákov

Lampy a lampičky pre našich školákov

Začínate sa pripravovať na nový školský rok a zaujímate sa o to, akú stolnú lampu kúpiť pre svojho školáka? Poradíme vám, ako si vybrať tú správnu, ktorá by sa u páčila, a zároveň by si ňou "nekazil" oči.


Ako vybrať vhodnú žiarovku

Ako vybrať vhodnú žiarovku

Žiarovka, vďaka ktorej môžeme mať v domácnosti svetlo aj po zotmení, sa stala každodennou a neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Výber tej najvhodnejšej je pre nás, nielen z ekonomického hľadiska, dosť dôležitý a mali by sme mu venovať dostatočnú pozornosť.Ak teda zvažujete kúpu novej žiarovky, tak isto čo najefektívnejšiu a s ohľadom na úsporu energie. Preto sa teraz zameriame na rôzne vlastnosti a technické parametre, ktoré vám o žiarovke mnohé napovedia a uľahčia vám tak jej správny výber.


Stropné ventilátory za uvádzacie ceny!

Stropné ventilátory za uvádzacie ceny!

Nie vždy a nie za všetkých okolností máte možnosť si v interiéri poriadne vyvetrať, obzvlášť vtedy, keďsa k tomu určité situácie alebo klimatické podmienky priamo nabádajú. Riešením môžu byť stropné ventilátory, ktoré súúčinné, tiché a bezpečné a ktoré vám okrem príjemného sviežeho vánku zlepšia cirkuláciu vzduchu a pomôžu ako k jeho ochladeniu v lete, tak aj k optimálnemu rozloženiu teploty vo vykurovanej miestnosti za chladného zimného počasia. Využívať ich tak môžete celoročne.


Svietidlá VARNA PLUS Brilum

Svietidlá VARNA PLUS Brilum

Zháňate svietidlá, ktoré bez problémov znesú aj nepriaznivé podmienky? Potom dajte zbohom kompromisom, svietidlá VARNA PLUS, ktoré máme teraz za akčné ceny v ponuke, sú ideálnou voľbou!


Svietidlá EGLO Lamello

Svietidlá EGLO Lamello

Štýlové a nadčasové. Aj tak možno nazvať kolekcie svietidiel od rakúskej firmy EGLO, ktoré sa nesú v duchu vycibreného vkusu a elegancie.


Solárne svietidlá na chatu i pod stan

Solárne svietidlá na chatu i pod stan

Leto, prázdniny a vytúžený oddych v podobe dovolenky sa rýchlo blíži a ak patríte k milovníkom kempingu, táborenia, chatárčenia a celkovo pobytu v prírode, iste viete, že je potrebné myslieť aj na nočný život, ktorý za teplých letných dní poskytuje mnoho aktivít a zábavy. Pripravte sa teda dôkladne a nezabudnite na výber vhodného a zodpovedajúceho osvetlenia, ktoré pri týchto príležitostiach isto oceníte.


Dizajnové lustre, ktoré podčiarknu váš interiér

Dizajnové lustre, ktoré podčiarknu váš interiér

Svetlo by nemalo plniť len úlohu osvetľovaciu, ale tiež by malo byť ozdobou interiéru. Nechajte sa inšpirovať ponukou svietidiel, z ktorých, pre ich vizuálnu výraznosť, nebudete môcť spustiť oči.


Mamičkám ku Dňu matiek

Mamičkám ku Dňu matiek

Oslávme dnes tie, ktoré nám život dali, aby prirodzenosť a poslanie života svojho naplnili...


Veľkonočná zľavová nádielka

Veľkonočná zľavová nádielka

Využite v období od 13. 4. 2017 do 18. 4. 2017 zľavovú poukážku na 4 € na celý nákup.


Copyright © 1990 – 2017 Svet-svietidiel.sk