Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 870 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Porovnať
Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Magazín

Januárový výpredaj

Januárový výpredaj

Ak sa vám podarilo pred Vianocami prepásť akciu ako je Black Friday, rozhodne nezúfajte, že to bola posledná šanca na výhodný nákup. Stačí si trochu počkať. Povianočné výpredaje v našom eshope svet-svietidiel sú už tu!


Prianie do roku 2017

Prianie do roku 2017

Radi by sme Vám popriali úspešný rok 2017 plný zdravia, šťastia a lásky.


Prianie pekných sviatkov vianočných

Prianie pekných sviatkov vianočných

Krásne Vianoce a šťastný nový rok praje tím Svet-svietidiel.sk


Predĺžená záruka 3 roky

Predĺžená záruka 3 roky

Poznáme to všetci - kúpime si perfektnú vec a tá ako keby presne vedela, že práve dnes, je ten výnimočný deň, kedy sa nesmie pokaziť. 2 roky od nákupu. Ale zajtra už môže. Jednoducho zhasne a už sa nerozsvieti. A čo teraz?


Možnosť výmeny nevhodného darčeka

Možnosť výmeny nevhodného darčeka

Obávate sa, že sa pod stromčekom zídu tri rovnaké darčeky? Alebo, že sa so svojím výberom netrafíte do vkusu a darček sa nebude páčiť? S nákupom vianočných darčekov v našom e-shope svet-svietidiel.sk táto starosť úplne odpadá. Bez obáv si u nás vyberte darček pre svojich blízkych. Všetky nevhodné darčeky môžete v našom e-shope bez ťažkostí vymeniť za tie správne, alebo ľahko vrátiť.


Naskladnili jsme nový vianoční tovar

Naskladnili jsme nový vianoční tovar

Adventná doba je už v plnom prúde a za dverami na nás čakajú tie najočakávanejšie zimné dni. Prichádzajú Vianoce - sviatky svetla. Pripravte sa na tieto sviatočné dni a doprajte svojmu domovu krásnu vianočnú atmosféru. V našom eshope sme na to plne pripravení a ponúkame vám pestrú kolekciu vianočných svetelných dekorácií.


Hlasujte pre nás v súťaži SHOPROKU 2016

Hlasujte pre nás v súťaži SHOPROKU 2016

6.12.2016 Magazín

Boli ste s našimi službami spokojní a chcete nám to dať najavo? Hlasujte pre nás v prestížnej súťaži.


Svietidlá pod stromček

Svietidlá pod stromček

Riešite darčeky až na poslednú chvíľu? Nebojte, s nami budete mať aj tak pod stromčekom kopec darčekov. Vyberajte tovar, ktorý je skladom a objednajte najneskôr 20. 12. 2016 do 16:00 hod. Odporúčame platbu dobierkou alebo kartou online.


Aký LED pásik do kuchyne

Aký LED pásik do kuchyne

Kuchyňa je jednou z najrušnejších miestností v domácnosti. Jasné, dobre rozptýlené osvetlenie kuchyne z nej robí priestor, ktorý je podstatne efektívnejší a zábavnejší.


Black Friday

Black Friday

Užite si Black Friday celý týždeň! Jeden deň je predsa nuda, takže my slávime Black Friday od pondelka 21.11 až do pondelka 28.11


Deň dopravy zdarma

Deň dopravy zdarma

Nakúpte výhodne v dňoch 15. - 16. 11. 2016 a nezaplaťte za poštovné ani korunu!


Podhľadové svietidlá a ich uplatnenie

Podhľadové svietidlá a ich uplatnenie

Podhľadové svietidlá nie sú určené len k bežnému osvetleniu miestností. Keď sú starostlivo a premyslene umiestnené, vedia doslova premeniť charakter miestnosti. Nápadité využitie podhľadových svetiel dokáže vykúzliť pocit luxusného vzdušného priestoru prakticky kdekoľvek v byte.


© 2016 Svet-svietidiel.sk