Garantujeme Vám najnižšie ceny! Ak identický produkt nájdete niekde lacnejšie, od nás dostanete produkt ešte lacnejšie! viac informacií

sk cz hu pl at de

volajte 02 3345 6870 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Porovnať
Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Spustili sme zimný výpredaj svietidiel

Dátum: 28.1.2016

Zima je ideálne obdobie k zariaďovaniu interiéru. Využite veľkých zliav na stovky a stovky svietidiel a tiež najrôznejšie typy žiaroviek.

Zima je ideálne obdobie k zariaďovaniu interiéru. Využite veľkých zliav na stovky a stovky svietidiel a tiež najrôznejšie typy žiaroviek. 

Máme najlepšie ceny svetiel na Slovensku

Viete, čo je typické pre väčšinu novostavieb? Rôzne nedorábky a chýbajúce vybavenie. Jedným z najčastejších javov býva použitie žiaroviek miesto svietidla. Áno, nákup osvetlenia býva často odsunutý do pozadia, čo je určite škoda. Vhodný luster, lampa, LED pás či nástenné svietidlo dokáže v interiéri divy. Práve teraz v zimnom období je konečne viac času sa nad výberom svetiel zamyslieť, naviac u nás teraz môžete využiť veľkých až 70% zliav. Vďaka tomu, že sme najväčším slovenským e-shopom s osvetlením , môžeme Vám tieto výhodné podmienky ponúknuť. Malú ukážku svietidiel v akcii uvidíte nižšie, celý sortiment potom v záložke zimný výpredaj. 

Akcie na LED žiarovky

Do zimného výpredaja osvetlenia sú zahrnuté najrôznejšie varianty svietidiel vrátane podhľadových bodoviek. Lacno a pritom elegantne dotvoríte interiér kuchyne, obývacej izby, detskej izby, kúpeľne a spálne. A kým už s predstihom myslíte na vylepšenie záhrady, za akčné ceny máme vonkajšie svietidlá, vrátane obľúbených solárnych a s čidlom. Rozhodne budú spokojní tiež tí, ktorí hľadajú lacné žiarovky - k dispozícii sú klasické vláknové, halogénové, úsporné a samozrejme LED. © 2016 Svet-svietidiel.sk