Garantujeme Vám najnižšie ceny! Ak identický produkt nájdete niekde lacnejšie, od nás dostanete produkt ešte lacnejšie! viac informacií

sk cz hu pl at de

volajte 02 3345 6870 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Porovnať
Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Jarný výpredaj osvetlenie, zľavy až 70 %

Dátum: 20.3.2015

Posvieťte si na jar lacnejšie. Máme pre vás veľký jarný výpredaj svietidiel a žiaroviek. Až o 70 % lacnejšie môžete u nás teraz kúpiť cez 3 300 produktov!

Posvieťte si na jar lacnejšie. Máme pre vás veľký jarný výpredaj svietidiel a žiaroviek. Až o 70% lacnejšie u nás teraz zoženiete cez 3 300 produktov! A keď nakúpite nad 80 Eur, svetla vám dovezieme domov ZADARMO!

Pripravte sa na sezónu - vonkajšie svietidlá za nízke ceny

20. marca 2015 v 23 hodín, 44 minút a 53 sekúnd začalo astronomické jar. Pretože obdobie otepľovania a rozkvitnutých stromov a kvetov úplne nabáda k prechádzkam a vonkajšiemu posedenie, rozhodli sme sa niektoré typy záhradného osvetlenia výrazne zlacniť a to až o 70 %. Ponuka zahŕňa vyše 400 lámp, nástenných, stropných a závesných svietidiel a zahŕňa aj obľúbená solárne svetla a ďalej osvetlenie s čidlom, vďaka ktorému sa nemusíte starať o zapínanie a vypínanie, všetko sa spúšťa automaticky.

Solárne svietidlá - výpredaj na e-shope www.svet-svietidiel.sk

Výpredaj viac ako 3 300 svietidiel a žiaroviek

Lacnejšie si v našom jarnom výpredaji kúpite nielen svetla do exteriéru, ale aj interiéru. Kuchynské lustre, detské lampičky, bodovky, kúpeľňové zrkadlo s osvetlením. To všetko teraz za nižšie ceny. A pretože sa snažíme ísť neustále s dobou, do výpredaja sme zaradili aj cez 200 LED svietidiel a desiatok LED žiaroviek. Ušetríte desiatky, stovky a niekedy až tisíce korún. Napríklad LED bodové svietidlo Orbits stojí teraz namiesto 77,59 Eur len 24,44 Eur!

LED prisadené stropné svietidlo

Väčší nákup - doprava zadarmo

Väčšinu výpredajových svietidiel máme skladom, takže ich môžete mať doma už behom pár dní. Vybrať si môžete z niekoľkých typov dopráv. Iba 2 Eur stojí osobný odber na niektorom miest zo služby Uloženka. A ak nakúpite za viac ako 80 Eur, máte dopravu úplne zadarmo. U nás tak teraz môžete ušetriť na dvakrát - za cenu produktu a ešte za dopravné

© 2016 Svet-svietidiel.sk